Suurõnnetuse ohuga ja ohtlike ettevõtete infopäev

Olete oodatud osalema suurõnnetuse ohuga ja ohtlike ettevõtete infopäevale 25.novembril algusega 10:00 Paide Muusika- ja Teatrimajja (Pärnu 18, Paide).

Infopäeva eesmärk on tutvustada päästevõrgustiku strateegiat, anda ülevaade kemikaaliseaduse ja tuleohutuse seaduse muudatustest ning rääkida hädaolukorra lahendamise plaaniga seotud teemadel. Päeva teises pooles vaatame lähemalt Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti järelevalve infosüsteemi (JVIS) kemikaali moodulit kui ettevõtete uut tööriista. Ettekandeid teevad Päästeameti ning Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti esindajad.

Päevakava:

Päevakavas võib toimuda väiksemaid muudatusi.

Osalema on oodatud ettevõtte kohta üks inimene. Oma osalusest andke teada hiljemalt 29.oktoober 2021, kohtade arv on piiratud. Infopäeval osalemiseks palun täitke registreerimisvorm: https://forms.gle/E7rrvSkjCYfN332AA.

NB! Infopäeval osalemiseks peab olema piirangutest tulenevalt esitada üks kolmest tõendist: vaktsineerimistõend, COVID-19 läbipõdemise tõend (kehtib 180 päeva haigestumisest) või negatiivse testitulemuse tõend. Kõik tõendid on alla laetavad Digiloost.

Küsimuste korral palun kirjutage reelika.kuusik@rescue.ee.

Infopäev on osalejatele tasuta!