Päästeameti ajakiri "Pääste Elu"

Pääste Elu heidab pilgu päästealal töötavate inimeste argipäeva. Häirest saab lugeda nii Päästeameti tegemisi tutvustavaid intervjuusid, reportaaže, persoonilugusid kui ka arvamuslugusid, mis vaatavad päästeala laiemalt.

Kuna Päästeameti tegevusvaldkond on lai nagu elu ise – alustades lasteaialastele mõeldud ohutuspäevade korraldamisest kuni eakate päästmiseni põlevast kodust – siis on ka Pääste Elu väga mitmekesine. Pääste Elu räägib nii päästeala tulevikusuundadest kui heidab pilgu ka meie väärikasse ajalukku. Sõna saavad nii kutselised kui vabatahtlikud päästjad ja päästeala edasiviijad. Ühesõnaga - Pääste Elu-st leiavad huvitavat lugemist nii päästeameti teenistujad ja vabatahtlikud kui ka partnerid ja lihtsalt huvilised, kellele päästealal toimuv korda läheb.

Pääste Elu ilmub kord aastas – sügisel. Ajakirja saab lugeda kõigis suuremates raamatukogudes, aga ka paljudes koolides ja noortekeskustes. Nii uusi kui vanemaid ajakirju saab lugeda ka veebis aadressil http://issuu.com/estonianrescueboard. Pääste Elu ilmub alates 2016. aastast.

Kõik, kes tunnevad päästeala ja sellega seonduvaga tugevamat sidet ning tahaks oma teadmisi ja kogemusi ka teistega jagada, on oodatud ühendust võtma toimetajaga (Silver Kuusik, silver.kuusik@rescue.ee). Tagasiside, kaastööd ja head ideed on alati teretulnud!