Avanes registreerimine Päästeameti rannavõrkpalli meistrivõistlustele

Suvi hiilib iga päevaga aina lähemale ning õige varsti on ka rannaliiv mõnusalt soe. Kuulutame välja registreerimise Võsu rannas 1. juulil toimuvale Päästeameti meistrivõistlustele rannavõrkpallis. Tule võistlema või lihtsalt kaasa elama! Registreeri oma osavõtt hiljemalt 13. juuni 2022 siin.

Seekordne rannavolle on pühendatud Päästeameti juubelile ning on seetõttu ka märksa pidulikum.

Võistlejatega võtab korraldaja ise ühendust meeskondade moodustamiseks. Registreerida saab end ka üksi, korraldaja leiab kõigile soovijatele võistkonna.

Võistlemine toimub kahes tugevusgrupis: võitlejad ja nautlejad, eraldi arvestus on ka naistele. Korraga on platsil kolm mängijat, mängitakse saalivõrkpalli reeglitega.

Ühtlasi selgitame juba traditsiooniliselt välja ka meie Rannabiitsepsi! Naiste kang kaalub 10,5kg ja meestel 20,5kg. Käsi peab kõverdama ühe minuti jooksul. Rannabiitsepsi võistlusele registreerimine toimub kohapeal.

Täpsed võitlusjuhendid leiad lehe paremast veerust.  

Võta kaasa ka pere ja veeda üks mõnus suvepäev. Lastega on plaanis ehitada äge liivalinnak otse Võsu rannale. Pisematele pereliikmetele palume leida järelevaataja ajaks kui ise võistled.

Küsimuste korral helista või kirjuta kas ...; 55543690 või ... 53330909.