Harjumaal Soodevahe külas hukkus tulekahjus kaks inimest

Teade tulekahjust Rae vallas Soodevahe külas saabus häirekeskusele 8. aprilli varahommikul kell 06.34. Esimene päästemeeskond jõudis kohale loetud minutitega ning koheselt alustati nii kustutustöödega kui inimeste otsingutega.

Päästjate saabudes põles puidust suvemaja tüüpi hoone lausleekides, kust juhuslikult möödunud inimene oli juba välja aidanud kolm inimest ning ühe neist toimetas kiirabi koheselt haiglasse. Kergeid vigastusi sai ka inimesi majast välja aidanud isik, kelle kiirabi kohapeal üle vaatas ning haiglaravi ta ei vajanud. Teised kaks põlevast majast päästetud inimest vaatas kiirabi samuti kohapeal üle ning haiglaravile toimetati neist üks.

Kell 07.01 tõid päästjad põlevast majast välja ka kaks hukkunut. Kokku hukkus põlengus kaks ning sai kannatada neli inimest, kellest kaks toimetati haiglasse.

Sündmusele reageeris neli päästemeeskonda Kesklinna ja Lasnamäe komandodest ning kuus kiirabibrigaadi. Tulekahju kustutati lõplikult kell 09.32 hommikul. Hetkel lisainfot hukkunute kohta ei ole ning tekkepõhjused selgitab välja edasine menetlus.