Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 25.-26. august

Põhja päästekeskus

Harjumaa

Möödunud ööpäeval said päästjad kokku 6 väljakutset (neist 3 Tallinnas ja 3 Harjumaal), mis olid seotud tugeva tuule tõttu teedele kukkunud puude ja elektriliinidega. Ohtlikud olukorrad likvideeriti ning inimesed õnnetustes kannatada ei saanud.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

25. augustil kell 22.22 sõitsid päästjad appi liiklusõnnetusele Tartu vallas Tormi külas. Kitsed olid teele ette jooksnud, mille tõttu said kannatada kaks sõiduautot. Päästjad tegelesid autodel süttimisohu eemaldamisega ning puhastasid tee ohutu liiklemise jätkamiseks.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

25. augustil kell 13.52 kutsuti päästjad Toila valda Voka alevikku, kus Pargi tänaval põles mahajäetud garaaž. Päästjad tuvastasid saabudes, et tuld oli võtnud garaaži uks ning see kustutati kella 14.30 paiku. Põlengu tekkepõhjus ei ole veel selge.

Lääne-Virumaa

25. augustil kell 17.36 said päästjad teate tulekahjust Tapa linnas Pargi tänaval, kus põles spordihallis asuv saunaruum. Päästjate saabudes olid inimesed tervest hoonest evakueeritud, kuid kuna enamik neist ei olnud end jõudnud veel täielikult riietada, suunasid päästjad nad õuest siseruumi, kuhu suitsu levinud ei olnud. Põleng lokaliseeriti kell 17.53 ning seejärel tuulutati ja kontrolliti üle kogu spordikompleks. Esialgsel hinnangul sai põleng alguse elektrikerise rikkest. Täpne tekkepõhjus on selgitamisel. Inimesed põlengus viga ei saanud.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.