Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 18.-19. oktoober

Põhja päästekeskus

Tallinn

18. oktoobril kell 10.19 sai häirekeskus teate, et Nõmme linnaosas Väike-Männiku tänaval on meesterahvas järsakust alla kukkunud. Päästjad transportisid mehe kiirabiautosse ning meedikud tuvastasid tal joobe, kuid mitte ühtegi rasket vigastust. Politsei toimetas kodaniku koju kainenema.

18. oktoobril kell 16.09 teatati häirekeskusele järelevalveta lõkkest Kristiine linnaosas Järve tänaval. Päästjad tuvastasid saabudes, et lõkkes põlesid kaablid ning kustutasid selle kella 16.25-ks.


Lõuna päästekeskus

Valgamaa

18. oktoobril kell 10.39 teatati, et Valgas Tartu tänaval on kõnniteel liikumatu luik. Väliseid vigastusi linnul ei paistnud. Päästjad kutsusid kohale loomaspetsialistid, kes linnu linadesse panid ja kliinikusse toimetasid.

Võrumaa

19. oktoobril kell 8.38 käisid päästjad Võru vallas Tagakülas eemaldamas teelt murdunud ja sõidusuuna sulgenud puud.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

19. oktoobril kell 3.21 helistas häirekeskusesse Kohtla-Järve linnaosas Outokumpu tänaval elav inimene ning teatas, et kuuleb oma naabrit appi karjumas. Kohale saabunud päästjad avasid korteriukse ning tuvastasid, et meesterahvas oli vannituppa läinud ning vannitoa uks kinni kiilunud. Päästjad avasid ka vannitoa ukse ning andsid paanikas mehe tervisekontrolliks üle kiirabile.

19. oktoobril kell 9.27 sai häirekeskus teate, et Kohtla-Järve linnas Ahtme linnaosas Lehola tänaval asuvas elumajas töötab suitsuandur. Kohale saabunud päästjad tuvastasid korteri, kus andur töötas ning leidsid sealt eest pliidil kõrbeva toidu. Ohtlik olukord likvideeriti ning elanik viga ei saanud.

Lääne päästekeskus

Läänemaa

18. oktoobril kell 16.01 teatati, et Haapsalus Kiltsi teel ohustab pooleldi murdunud puu kortermajja sisenevat elektriliini ja mööduvaid inimesi. Kohale tulnud elektrik kinnitas, et otsest elektrilöögi saamise ohtu pole. Päästjatel õnnestus koormarihmade abil puu liinist eemale ja teise puu pealt maha tõmmata.

Pärnumaa

18. oktoobril kell 17.12 teatati, et Pärnus Savi tänaval lekib autost õli. Päästjad katsid lekkinud õli absorbentainega. Välja ilmus sõiduki omanik, kelle ülesandeks jäi olukorra lõplik lahendamine.