Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 20.-21. oktoober

Põhja päästekeskus

Tallinn

20. oktoobril kell 20.15 teatati häirekeskusele, et Põhja-Tallinna linnaosas Pelguranna tänaval asuval mänguväljakul põleb välikäimla. Päästjad kustutasid põlengu kella 20.25-ks.

20. oktoobril kell 22.53 said päästjad teate põlevast prügikonteinerist Kristiine linnaosas Energia tänaval. Pargitud autode vahetus läheduses lõõmanud konteiner kustutati kella 23.04-ks.

Harjumaa

20. oktoobril kell 12.55 teatati, et Paldiski linnas Pääsukese tänaval põleb mahajäetud aiamaja. Päästjad kustutasid põlengu kella 14.50-ks ning selle tekkepõhjus ei ole teada.

20. oktoobril kell 17.15 said päästjad väljakutse Keila linnas Paldiski maanteel asuvasse tootmishoonesse, kus pliidi peale oli unustatud plastmasskandik, mis sulas ja suitsu tekitas. Päästjad likvideerisid tuleohtliku olukorra kella 17.38-ks.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

20. oktoobril kell 19.08 teatati, et Tartus Ujula tänaval on kortermaja koridoris suitsulõhn. Päästjad selgitasid, et ühes korteris oli kärssama hakanud elektriradiaator, mis läbi koridori välja viidi. Tuleohtu hoonele ei olnud.

Valgamaa

20. oktoobril kell 9.16 teatati, et Valgas Kungla tänaval on maja hoovis viga saanud kull. Päästjad aitasid linnu kinni püüda ja ta jäi Valga loomade varjupaiga töötajate hoole alla.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

20. oktoobril kell 14.27 sõitsid päästjad appi Narva-Jõesuu linna J. Poska tänavale liiklusõnnetusele. Päästjatel tuli kannatanu vastu puud sõitnud tugevasti deformeerunud autost välja lõigata. Auto katuse kaudu välja toodud mees anti üle kiirabile.

Lääne-Virumaa

20. oktoobril kell 9.08 said päästjad väljakutse Viru-Nigula valda Kunda linna Mäe tänava kortermajja, kus trepikojas oli tunda suitsulõhna. Ühes korteris oli suitsukonist läinud laual põlema paber, mida korterielanik oli ise veega kustutanud. Päästjate saabudes põlengut ei olnud, korter tuulutati ja elanikku nõustati. Lisaks paigaldasid päästjad nõuetekohaselt suitsuanduri.


Lääne päästekeskus

Läänemaa

21. oktoobril kell 7.26 teatati, et Haapsalus Kiltsi külas on teel hukkunud loom. Päästjad leidsid hukkunud kähriku, kelle surnukeha liiklusohutuse tagamiseks teelt ära tõsteti.

Pärnumaa

20. oktoobril kell 11.10 teatati, et Pärnus Mihkli tänaval eritub majade hoovis olevatest vanadest gaasimahutitest haisu. Päästjad selgitasid, et sadanud vihma tõttu hakkas üks mahuti lekkima. Päästjad sulgesid lekke ning piirasid ala ohulindiga. Olukorrast teavitati korteriühistu esimeest, kelle ülesandeks jäi organiseerida mahutite tühjendamine ja utiliseerimine.