Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 31. jaanuar kuni 1. veebruar 2023

Põhja päästekeskus

Harjumaa

31. jaanuaril kell 14.34 teatati, et Saku alevikus Pargi tänaval asuva kolmekorruselise elumaja ühest korterist tuleb suitsu, mis on enda alla matnud terve trepikoja. Päästjate saabudes oli joobetunnustega korterielanik ise välja saanud ning kiirabi toimetas ta haiglasse tervisekontrolli. Päästemeeskond leidis tulekolde köögist, kus oli süttinud sinna ladustatud prügi. Päästjad kustutasid tulekahju ja tuulutasid ruumid. Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

31. jaanuaril kell 12.10 käisid päästjad Kambja vallas Suure-Kambja külas kustutamas teeäärses parklas seisvat sõiduautot. Auto põles lausleekides, päästjad kustutasid põlengu kell 12.46. Auto omanikku või kasutajaid sõiduki juures ei olnud.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

31. jaanuaril kell 16.21 sai Häirekeskus ATeS häire teate Narva linnas Tallinna maantee kaubanduskeskusest. Teate põhjuseks oli 3. korruse tualetis põlema pandud prügikast ja tualettpaberi rull, millest hakkasid tööle ATeS ja sprinklersüsteem. Kaubanduskeskusest evakueeriti inimesed, päästjad kustutasid põlengu, sulgesid vee ja tuulutasid ruume.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.