Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 3.-4. september

Põhja päästekeskus

Tallinn

4. septembril kell 05.15 said päästjad väljakutse Nõmmele, kus Pihlaka tänaval põles teiste autode ning lasteaia vahetus läheduses lahtise leegiga sõiduauto. Päästjad likvideerisid põlengu kell 05.49 ning keegi selles kannatada ei saanud. Tulekahju tekkepõhjus ei ole veel teada.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

3. septembril kella 1.36 ajal lõi äike Külitse alevikus Arako teel garaaži elektrijuhtmestikku, mille tagajärjel purunes lambi pirnipesa ning tekkinud sädemed süütasid lambi alla oleva prügikasti. Elanikud kustutasid põlengu enne päästjate saabumist mõne ämbritäie veega.

Viljandimaa

3. septembril kella 7.02 ajal käisid päästjad Viljandi linnas Paala teel rongi ja auto vahel juhtunud liiklusavariil, kus aitasid vabastada teed liikluseks. Inimesed õnnetuses seekord viga ei saanud.

Võrumaa

3. septembril kella 9.36 ajal põles Setomaa vallas Toomasmäe külas renoveeritava maja tuulekoja ja katuse vahel turvakaamera juhtmestik, mis oli tõenäoliselt süttinud äikesest. Päästjad kustutasid algjärgus põlengu ja kaugemale tuli ei levinud.

Ida päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud. 

Lääne päästekeskus

Pärnumaa

3. septembril kell 20.48 teatati häirekeskusele, et Pärnu linnas Pikal tänaval põleb elektriposti otsas rippuv tänavavalgustuse kaabel. Päästjad kustutasid põleva juhtme ning andsid teada elektriettevõttele, kes olukorraga edasi tegeles.