Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 9.-10. september

Põhja päästekeskus

Möödunud ööpäeval Tallinnas ja Harjumaal suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.

Lõuna päästekeskus

Põlvamaa

9. septembril kell 11.35 teatati, et Räpinas Sireli tänaval lukustas väikelaps seestpoolt korteriukse ja väljas olnud ema ei pääse enam korterisse. Sinna jäi üksi 2,5-aastane laps ning lisaks jäi toit pliidile valmima. Päästjad avasid ukse lukusüdamiku lõhkumisega ja ema pääses lapse juurde.

Tartumaa

9. septembril kella 17.52 ajal põles Kastre vallas Palukülas põllul numbrimärkideta Ford Sierra. Päästjad kustutasid tulekahju. Inimesi auto juures ei olnud.

Kella 20.08 ajal põles Tartus Põhja pst kortermaja rõdul prügikast, mis kustutati enne päästjate saabumist.

Võrumaa

9. septembril kella 9.53 ajal käisid päästjad Antsla vallas Kollino teel eemaldamas teele kukkunud ja sõidusuunad sulgenud puud.

Ida päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud. 

Lääne päästekeskus

Läänemaa

9. septembril kell 16.51 teatati häirekeskusele, et Lääne-Nigula vallas Österby külas on puu langenud kurvis teele ning ohustab sealset liiklust. Möödamineja koristas oma jõududega puu teelt ning päästjate abi seekord vaja ei läinud. Kell 00.06 teatati murdunud puust ka Nõva külas. Päästjad eemaldasid pool sõiduteed sulgenud puu.

Pärnumaa

9. septembril kell 23.22 sai häirekeskus teate, et Saarde vallas Metsaääre külas on suure tuule tõttu murdunud teele puu ja sulgenud ühe teesuuna täielikult. Puu ulatus osaliselt ka teisele teepoolele. Päästjad eemaldasid puu ja tee avati taas ohutuks liiklemiseks.

Saaremaa

9. septembril kell 9.13 teatati häirekeskusele, et Abrukal on teed maha langenud puude tõttu kahes kohas läbimatud. Abruka vabatahtlikud päästjad eemaldasid puud ning vabastasid teed liikluseks.