Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 15.-16. september

Põhja päästekeskus

Möödunud ööpäeval Tallinnas ja Harjumaal suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

15. septembril kella 16.37 ajal teatati, et Tartu vallas Vahi alevikus ringtee lähedal on koormast teele kukkunud ja laiali läinud mitme tonnine kott kummijäätmetega. Päästjad vabastasid osaliselt tee liikluseks ülejäänu koristamine jäi veofirma ülesandeks. Politsei jäi olukorra lahenemiseni liiklusohutust tagama.

Kell 21.27 teatati, et Tartus Mõisavahe tänaval on kortermaja liftis põleng. Päästjad leidsid, et põles laevalgusti plastkate, mis oli osaliselt sulanud ja maha kukkunud. Tulekahju kustutati käsikustutiga. Liftihooldusfirma lülitas lifti käigust välja. Põlengu süttimise asjaolusid selgitavad politsei kriminalistid.

Ida päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.

Lääne päästekeskus

Läänemaa

15. septembril kell 12.57 teatati häirekeskusele, et Paslepa-Viigi sadamas on puu elektriliinidele langenud ning toetub vastu elektriposti. Kohale saabunud elektrik võttis liinist voolu välja ning päästjad eemaldasid puu liinidelt köie abil.

Pärnumaa

16. septembril kell 04.24 teatati häirekeskusele tulekahjust Pärnu linnas Seljametsa külas, kus lahtise leegiga põleb jäätmejaama angaar (suurusega 100x60 meetrit). Lisaks olid süttinud selle ümbruses ladustatud kokkupressitud jäätmed. Tulekahju lokaliseeriti kell 06.51. Hetkel kustutustööd kestavad.