Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 22.-23. oktoober

Põhja päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.

Lõuna päästekeskus

Möödunud ööpäeval reageerisid päästjad mitmel korral suure tuule tekitatud kahjude likvideerimisele. Põlvamaal Terepi külas kukkus kuusk elektriliinidele ning selle tõttu langesid ka liinid maha ja olid ohuks liiklejatele. Tartumaal Väägvere külas langes kuusk sõiduteele ning sulges ühe sõidusuuna, puu kukkus teele ka Nõo vallas Meeri külas. Elva linnas Järve tänaval kukkus elektripost koos elektriliinidega teele. Võrumaal Külaoru külas kukkus puu teele ja sulges ühe sõidusuuna. Päästjad likvideerisid kahjustused.

Tartumaa

22. oktoobril kell 18.18 said päästjad teate, et Kambja vallas Tõrvandi alevikus tuleb Ringtee tänaval asuva kortermaja kolmandalt korruselt suits ja suitsuandur oli häires. Päästjad tuvastasid pliidile kõrbema jäänud toidu. Toit eemaldati pliidilt ning tuulutati ruumid.

Viljandimaa

22. oktoobril kell 15.40 vajati päästjaid appi Ramsi alevikku, kus 1,6-aastane laps oli jäänud autosse luku taha. Päästjad avasid auto akna lõhkumise teel ning andsid lapse vanematele üle. Lapse tervisega oli kõik korras.

Ida päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.