Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 16.-17. november

Põhja päästekeskus

Tallinn

16. novembril kell 13.24 sai häirekeskus teate, et Tallinnas Jõe tänaval asuva ärihoone katuse alt tuleb leeke. Päästjad kustutasid saabudes remonttööde käigus süttinud kahe ruutmeetri jagu katust, mis kohal olnud töötajate kasutatud pulberkustutiga ei olnud täies mahus kustunud. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud ning põlengu täpne tekkepõhjus on selgitamisel.

Lõuna päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.

Ida päästekeskus

Lääne-Virumaa

16. novembril kell 15.36 said päästjad teate tulekahjust Viru- Nigula vallas, kus Kalikülas põles lahtise leegiga aiamaja. Inimesi majas sees ei olnud ning päästjad kustutasid tulekahju kella poole kuue paiku. Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel.

Lääne päästekeskus

Järvamaa

16. novembril kella 12.41 ajal purunes vananenud küttesüsteemi tõttu Türi linnas Tallinna tänaval asuvas teise korruse korteris kütteradiaator. Kuum vesi ujutas üle korteri ning ka alumise naabri. Korteriomanik palus päästjaid appi kiirelt leket peatama. Päästjad sulgesid veekraanid ning kohale saabunud vee-ettevõtja tegeles probleemiga edasi.

Pärnumaa

16. novembril kella 17.11 ajal reageerisid päästjad Pärnus Merimetsa tänaval juhtunud liiklusõnnetusele. Päästjad likvideerisid kolmel õnnetuses osalenud autol süttimisohu ning puhastasid tee liiklusõnnetuse tagajärgedest.