Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 17.-18. november

Põhja päästekeskus

Tallinn

17. novembril kell 14.25 said päästjad väljakutse Harku valda, kus Vääna-Jõesuu külas põlesid kahekordse elumaja katus ning pööning. Inimesi majas ei olnud. Tulekahju kustutati kell 18.46 ning maja esimene ja teine korrus jäid sellest õnneks puutumata. Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

17. novembril kella 21.02 ajal käisid päästjad Elva vallas Palupera külas eemaldamas teelt murdunud suurt puud. Puu tükeldati mootorsaega ja tee puhastati.

Viljandimaa

17. novembril kell 18.49 teatati, et Viljandi vallas Valma külas põleb kämping. Päästjate saabudes oli kämpinguhoone (suurusega 4x5 m) lausleekides. Tulekahju kustutati ligi tunniga. Hoone hävis tules täielikult. Inimesed viga ei saanud. Kämpingusse oli paigaldatud metallahi, mille korstnast lennanud sädet kahtlustatakse põlengu puhkemise põhjusena.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

18. novembril kell 05.00 said päästjad väljakutse Narva linna, kus Daumani tänaval asuva viiekordse elumaja ühes korteris oli tulekahju. Päästjad sisenesid korterisse, elanikke kodus ei olnud. Põleng likvideeriti ning korter ja trepikoda tuulutati. Korter sai tugevaid suitsu- ja kuumakahjustusi. Korteris puudus suitsuandur. Tulekahju tekkepõhjus ei ole veel teada.

Lääne päästekeskus

Läänemaa

17. novembril kell 17.45 ajal süttis Lääne-Nigula vallas Palivere alevikus põlema sõiduauto. Tehnilise rikke tõttu leekidesse lahvatanud sõiduauto põleng kustutati kell 18.16.