Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 17.-18. detsember

Põhja päästekeskus

Tallinn

17. detsembril kell 17.45 said päästjad teate tulekahjust Mustamäe linnaosas Sääse tänaval. Põles üheksakordse elumaja esimese korruse korteri rõdu. Õnneks tuli korterisse levida ei jõudnud. Päästjad andsid kiirabile tervisekontrolliks üle kolm inimest ning likvideerisid põlengu kell 18.19. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

17. detsembril kell 20.45 teatati häirekeskusele, et Peterburi teel on leekides sõiduauto. Autos olnud inimesed olid päästjate saabudes ise välja tulnud ning kannatada ei saanud. Tulekahju likvideeriti kell 21.28 ning selle tekkepõhjus ei ole veel teada.

Lisaks said päästjad möödunud ööpäeval kolm väljakutset, mis olid seotud inimeste jäält ära kutsumisega.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

17. detsembril kell 15.29 teatati, et Luunja vallas Kakumetsa külas on maja korstnast näha leeke. Päästjad selgitasid, et puhastamata korstna lõõrides põleb tahm. Põleng summutati pulberkustutiga ja õnneks maja ei süttinud.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

17. detsembril kell 12.14 said päästjad väljakutse Alutaguse valda Tärivere külla, kus veekogu katval jääl kalastas mees. Kell 11.13 teatati, et Toila vallas Voka alevikus on tiigi peal kolm kalameest. Mõlemal juhul tegid päästjad selgitustööd, et jääl viibimine on praegu keelatud.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.