Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 18.-19. mai

Põhja päästekeskus

Tallinn

19. mail kell 02.15 teatati häirekeskusele, et Lasnamäe linnaosas Punasel tänaval põleb lahtise leegiga sõiduauto. Kohale kiirustanud päästjad likvideerisid põlengu kell 02.45 ning selles sai kannatada ka põleva sõiduki kõrval parkinud auto. Tekkepõhjused selgitab välja politseimenetlus.

Harjumaa

18. mail kell 17.42 said päästjad väljakutse Paldiskisse, kus Sadama tänaval põles kuur. Päästjate saabudes põles kuur lahtise leegiga. Tulekahju likvideeriti ning inimesed ega lähedalasuvad hooned selles kannatada ei saanud. Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel.

18. mail kell 22.24 kutsuti päästjad Maardu linna, kus Uus-Muuga puiesteel asuva kahekordse eramaja köögis oli puhkenud tulekahju. Päästjad tuvastasid saabudes, et tõenäoliselt elektrilühisest oli süttinud köögikubu ning selle läheduses asuvad elektriseadmed. Tulekahju likvideeriti ning selles said kannatada lisaks kubule ka pliidi kohal asunud köögikapid. Inimesed viga ei saanud ning täpne tekkepõhjus on selgitamisel.

Lõuna päästekeskus

Jõgevamaa

18. mail kella 9.29 ajal süttis Mustvee linnas Tartu tänaval tünn, milles kuumutati kummimastiksit. Töölised summutasid leeke käsikustutiga, päästjad kustutasid põlengu veejoaga lõplikult.

Võrumaa

18. mail kella 21.02 ajal süttis Võrus Vabaduse tänaval sõiduauto mootoriruum, mille päästjad veejoaga kustutasid. Inimesed viga ei saanud.

Lõuna-Eesti pommigrupp

18. mail tegid päästeameti demineerijad kahjutuks Valga maakonnas Tõrva vallas Piiri külas kraavipervelt leitud 122 mm mürsu.

Ida päästekeskus

Möödunud ööpäeval Ida- ja Lääne-Virumaal suuremaid operatiivsündmuseid aset ei leidnud.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi aset ei leidnud.