Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 20. märts – 21. märts

Põhja päästekeskus
Möödunud ööpäeval olulisi operatiivsündmuseid ei olnud.

Lõuna päästekeskus

Põlvamaa

20. märtsil kell 18.45 teatati häirekeskusele tulekahjust Räpina vallas Sarvemäe külas. Päeval talu juures tehtud koristustööde käigus tehtud lõkkest lendas suure tuule tõttu sädemeid, mis ohustasid lähedalasuvat mahajäetud kuivatit. Päästjad kustutasid lõkke kell 19.24.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

20. märtsil kell 20:08 sai Häirekeskus teate tulekahjust Narva linnas Roheline tänaval. Päästjate saabudes põles mahajäetud 8x4 meetrit hoone lahtise leegiga. Tulekahju likvideeriti kell 21:09. Keegi õnnetuses viga ei saanud.

Lääne päästekeskus

Pärnumaa

20. märtsil kell 15.57 teatati häirekeskusele, et Pärnus Aida tänaval asuva korterelamu viienda korruse korteris oli tehtud süüa ning põlema läks pann ja osaliselt köögimööblitki. Päästjad tuvastasid kohale jõudes, et korteris oli tulekahju ning lokaliseerisid selle esmaste tulekustutusvahenditega. Kuna aga hoone oli suitsu täis, siis tegelesid päästjad suitsuluukide avamise ning kogu korterelamu ventileerimisega. Õnnetuse hetkel kodus olnud laps sai kätele põletushaavu ning temaga tegeles kiirabi. Korteris puudus suitsuandur.

Raplamaa

20. märtsil kell 16.52 teatati häirekeskusele tulekahjust Rapla linnas Väljataguse tänaval. Päästjad tuvastasid korstnas pigipõlengu, raiusid korstnast pigi lahti ning tegid lõõri puhtaks. Ohutuse tagamiseks keelasid päästjad selles majas kütmise kuni korstnapühkija tulekuni.