Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 19. märts – 20. märts

Põhja päästekeskus
Möödunud ööpäeval olulisi operatiivsündmuseid ei olnud.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

19. märtsil kell 16.46 teatati häirekeskusele tulekahjust Tartu linnas Vanemuise ja Pepleri tänava nurgal, kus poisikesed olid põlema süüdanud paberikonteineri. Päästjad kustutasid tulekahju kell 17.02.

19. märtsil kell 21.40 said päästjad väljakutse Elva valda Rõngu alevikku. Pealtnägijad olid näinud Valga maanteel asuvast mahajäetud majast tõusmas suitsu. Päästjad tuvastasid põranda põlengu umbes 4 m² suurusel alal. Päästjad võtsid põrandat lahti, et leida üksikuid tulekoldeid ning likvideerisid tulekahju kell 22.29.

Valgamaa

19. märtsi hommikul kell 8.02 sai häirekeskus teate tulekahjust Tõrva vallas Riidaja külas. Teataja sõnutsi põles mahajäetud maja ning kedagi majas sees ei ole. Päästjad tuvastasid kohale jõudes majas prügi ja prahi põlemise, mis enamaltjaolt juba kustunud oli. Päästjad likvideerisid põlengu ja ventileerisid ruumid. Sündmus lõppes kell 8.30.

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

19. märtsil kell 18.39 teatati tulekahjust Kohtla-Järve linnas Metsapargi tänaval, kus viiekorruselise kortermaja esimesel korrusel põles korter. Kiirabi toimetas tervisekontrolliks haiglasse 13-aastase poisi. Kustutustööd lõpetati kell 20.07. Korteris oli suitsuandur, aga see ei rakendunud tööle. Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi aset ei leidnud.