Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 18.-19. märts 2024

Põhja päästekeskus


Tallinn

18.03 kell 17.10 teavitati häirekeskust, et Haaberstis Korese tänava äärses metsatukas põleb madrats lahtise leegiga. Kohale jõudnud Lilleküla päästjad kustutasid leekides madratsi kella 17.26ks.

Harjumaa

18.03 kell 11.18 sai häirekeskus teate, et Harku vallas Tabasalu alevikus on Rannamõisa pangast inimene alla libisenud ning lamab all kividel. Väljakutsele reageerisid Keila, Lilleküla ja Nõmme päästjad, kes liikusid Luugi tee kaudu Tabasalu randa. Sealt lennutasid päästjad õhku drooni, et kannatanu täpne asukoht kindlaks määrata. Päästjad leidsid kannatanu, transportisid kühvelraamil patsiendi 300 meetrit randa ning andsid ta kohale saabunud kiirabimeedikute hoole alla. Raskes seisundis patsient hospitaliseeriti.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

18. märtsil kell 10.32 käisid päästjad Tartu vallas Valmaotsa külas sõiduautoga juhtunud liiklusavariil, kus aitasid viga saanud inimese hüdrauliliste tööriistade abil sõidukist kätte saada ja kõrvaldasid süttimisohu. Kiirabi viis kannatanu haiglasse.

Ida päästekeskus

Suuremaid päästesündmusi ei olnud.

Lääne päästekeskus

Pärnumaa

18. märtsil kell 12.22 teavitati häirekeskust, et Sauga alevikus Tehnika tänaval seisnud rekal süttis põlema kabiinialune isolatsioon. Kohal olnud inimesed said tulekahju omal jõul kustutatud, kuid ohutuse tagamiseks kontrollisid päästjad veel põlenguala üle. Edasist ohtu ei tuvastatud.