Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 03. juuli – 04. juuli

Põhja päästekeskus

Möödunud ööpäeval olulisi operatiivsündmuseid ei olnud

Lõuna päästekeskus

Tartumaa
3. juulil kell 20.54 teatati, et Tartus A. H. Tammsaare tn on kortermaja püstakus tunda gaasilõhna. Päästjad avastasid väikse lekke gaasimõõturi juures, mille kõrvaldamiseks kutsuti kohale gaasiavarii spetsialist. Tema tulekuni valvasid päästjad tuleohutust ja tuulutasid püstakut.

Võrumaa
3. juulil kell 20.06 teatati, et Antslas Veski tn asuva kahekorruselise kortermaja korterist tuleb suitsu. Jõuga ukse avanud päästjad leidsid köögist oli töötava elektripliidi ahju unustatud konservi, mis oli süttinud. Tuleoht kõrvaldati. Inimesi korterist ei leitud. Päästjad avastasid laest alla võetud suitsuanduri, millest oli eemaldatud patarei (pildid).

Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

3. juunil kell 13:49 sai Häirekeskus teate tulekahjust Kiviõli linnas Aasa tänaval. Päästjad tuvastasid saabudes, et ühes kortermaja korteris oli aset leidnud toidukõrbemine, mis oli likvideeritud enne nende saabumist. Kohale jõudnud päästjad kontrollisid olukorra üle ning ohtu ei tuvastanud. Keegi õnnetuses viga ei saanud.

3. juunil kell 14:54 sai Häirekeksus teate tulekahjust Kohta- Järve linnas Ahtme linnaosas Altserva tänaval. Päästjad tuvastasid saabudes kortermaja ühes korteris toidukõrbemise. Korterist toodi välja ja anti meedikutele üle korteri elanik, kes toimetati haiglasse kontrolli. Päästjad likvideerisid ohu ning tuulutasid ruumid.

Lääne päästekeskus

Pärnumaa
3. juulil kella 17.48 ajal teatati ohtlikust lõkkest Sindis Uuel tänaval laululava läheduses. Päästjate saabudes ohustasid vanale jaanitule asemele tehtud lõkkest suure tuulega lendavad sädemed ümbrust. Inimesi lõkke juures ei olnud. Lõke kustutati.

3. juulil kella 22.56 ajal käisid päästjad Pärnus Pootsmani tn kustutamas põlevat vana autorehvi.