Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 21.-22. jaanuar

Põhja päästekeskus


Harjumaa

21. jaanuaril kell 18:00 sai Häirekeskus teate tulekahjust Viimsi vallas Püünsi külas. Päästjad tuvastasid saabudes korstnalõõris pigipõlengu ning likvideerisid selle kahe pulberkustutiga, tuulutasid ruumid ja viisid elamus läbi nõustamise. Keegi õnnetuses viga ei saanud.

22. jaanuaril kell 02:29 sai Häirekeskus teate, et Lääne-Harju vallas Kersalu küla ligidal on pangalt alla kukkunud mees. Kohale jõudnud päästjad tuvastasid kannatanu asukoha (kannatanu ise näitas tuld ning oli kontaktivõimeline) ning tõstsid kannatanu korvi abil üles. Kannatanu anti üle kiirabile ning toimetati haiglasse.

Ida päästekeskus

Lääne-Virumaa

21. jaanuaril kell 17.44 teatati, et Vinni vallas Viru-Jaagupi alevikus Kaasiku tänaval maja ventilatsioonikorstnast lendavad sädemed. Selgus, et maja korteris on omavalmistatud küttekeha, puudub korstapühkimise akt. Päästjad tegid selgitustööd ning keelasid kütmist.

Ida-Eesti pommigrupp

21. jaanuaril tehti kahjutuks Ida-Viru maakonnast Narva-Jõesuu linnast Mustanina küla lähedalt metsast leitud 150 mm miinipildujamiin.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

21. jaanuaril kell 16.23 käisid päästjad Tõravere aleviku piirkonnas Jõhvi-Tartu-Valga mnt 155 km. kahe sõiduautoga juhtunud liiklusavariil. Inimesed oli ise sõidukitest välja tulnud, kaks tõsisemalt viga saanut viidi kiirabiga haiglasse. Päästjad tagasid tuleohutuse ja vabastasid tee ohutuks liikluseks.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi aset ei leidnud.