Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 29.-30. jaanuar

Põhja päästekeskus

Tallinn

29. jaanuaril kell 16:33 sai Häirekeskus teate tulekahjust Mustamäe linnaosas E. Vilde teel. Päästjad tuvastasid saabudes toidukõrbemise, likvideerisid ohu ning tuulutasid ruumid.

29. jaanuaril kell 18:42 sai Häirekeskus teate tulekahjust Mustamäe linnaosas E. Vilde teel. Päästjad tuvastasid saabudes, et ühes korteris oli toimunud toidukõrbemine, mis oli likvideeritud enne päästjate saabumist. Päästjad kontrollisid korter üle ning tegid selgitustööd.

Lõuna päästekeskus

Tartumaa

29. jaanuaril kella 17.18 ajal põles Elva vallas Käo külas ettevõtte territooriumil suur kännu ja muu puiduprahi hunnik, mille päästjad kustutasid.

Valgamaa

29. jaanuaril kell 11.24 teatati, et Otepää vallas Kääriku külas on kolm puud teele kukkunud ja takistavad liiklust. Päästjad vabastasid tee.

Lääne päästekeskus

Pärnumaa

29. jaanuaril kell 22.28 teatati häirekeskusele tulekahjust Pärnu linnas Hiie tänaval. Teadmata põhjusel oli elumaja köögis alguse saanud tulekahju. Elanikud kustutasid põlengu iseseisvalt, kuid päästjate saabudes oli hoone suitsu täis. Majas oli kolm inimest, kellest üks viidi haiglasse kontrolli. Päästjad ventileerisid ruumid ning paigaldasid hoonesse kaks suitsuandurit.

Raplamaa

29. jaanuaril kell 13.17 said päästjad teate liiklusõnnetusest Märjamaa vallas Põlli külas, kus sõiduauto oli sõitnud kokkupõrke tõttu kraavi ning maandunud katusele. Päästjad likvideerisid autol süttimisohu ning aitasid sõiduki ratastele. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud.

Saaremaa

29. jaanuaril kell 17.55 vajati päästjaid appi likvideerima liiklusõnnetuse tagajärgi Kuressaare linnas Säästu bussipeatuses. Päästjad puhastasid tee õnnetuse tagajärgedest. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud.

Ida päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid sündmuseid ei olnud.