Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 26.-27. veebruar

Lõuna päästekeskus

Jõgevamaa

26. veebruaril kell 20.00 käisid päästjad Mustvee vallas Pedassaare külas eemaldamas lume raskuse all teele vajunud puid ja kell 20.12 Nava külas eemaldamas teelt murdunud puud.

Tartumaa

26. veebruaril kella 9.27 ajal põles Tartus Soinaste tänaval elumaja vahesein. Vahesein süttis kamina kütmisel. Päästjad kustutasid tulekahju poole tunniga. Hoones alaliselt ei elatud ja see on plaanis lammutada.

Valgamaa

27. veebruaril kell 8.18 teatati, et Tõrva vallas Patkülas võib olla oma kodus olev haige inimene hädas, sest ta ei ava ust ega vasta kutsetele. Päästjad sisenesid majja tualettruumi akna kaudu ning leidsid koridori põrandalt sinna kukkunud ning liikumisvõimetu mehe. Päästjad avasid ukse seest poolt, viisid mehe välja ja andsid ta üle kiirabi hoole alla. 

Lääne päästekeskus

Hiiumaa

26. veebruaril käisid päästjad eemaldamas tormituulte tõttu teele kukkunud puid Harju ja Taguküla külades.

Pärnumaa

26. veebruaril Päästjad eemaldamas tormituulte tõttu teele kukkunud puid Põhja-Pärnumaa vallas Kurgja, Rae, Sohlu ja Rätsepa külades ning Vändra alevis. Lääneranna vallas kukkus puu teele Kiska ja Vatla külades

Raplamaa

26. veebruaril Päästjad eemaldamas tormituulte tõttu teele kukkunud puid Märjamaa vallas Vana-Vigala, Jädivere ja Oese külades. Kehtna vallas kukkus puu teele Põllu külas.

Saarema

26. veebruaril Päästjad eemaldamas tormituulte tõttu teele kukkunud puid Metsküla –Meiuste maantee 3 kilomeetril ning Muhus Pärase ja Hellamaa külades.Põhja ja Ida päästekeskuses möödunud ööpäeval suuremaid sündmuseid ei olnud.