Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 12.-13. mai

Põhja päästekeskus

Tallinn

12. mail kell 12.31 said päästjad väljakutse Tallinnas Õismäe teel asuvasse 9-korruselisse majja, mille trepikojas oli suits. Selgus, et ühes korteris kõrbes toit. 

Lõuna päästekeskus

Võrumaa

Eile ennelõunal käisid päästjad Setomaa vallas Hilläkeste külas ja Ulaskova külas eemaldamas teedelt murdunud ja liiklust ohustavaid puid.

Kell 20.33 teatati, et Võrus Männiku tänava piirkonnas Kubija järve rannas kukkus mees vette. Päästjate saabumise ajaks olid kaks tütarlast joobetunnustega mehe juba veest välja aidanud ning kiirabi kontrollis tema tervist. Ohtra alkoholi tarvitamise nähtudega mees toimetati kainenema.

Ida päästekeskus

Ida-Eesti pommigrupp

12. mail tehti kahjutuks Ida-Viru maakonnast Toila vallast Valaste külast leitud 75 mm mürsk.

Lääne päästekeskus

Hiiumaa

12. mail kell 17.52 teatati häirekeskusele liiklusõnnetusest Kõpu külas. Sõiduauto oli paiskunud kraavi ning maandunud katusele. Päästjad vabastasid kannatanu autost ning andsid üle kiirabile. Auto tõmmati ratastele ja eemaldati süttimisoht.

Pärnumaa

12. mail kell 18.38 said päästjad teate liiklusõnnetusest Häädemeeste vallas Tahkuranna külas. Kahe kaubiku kokkupõrke tulemusel oli maantee sodi ja õli täis. Päästjad likvideerisid õlireostuse ning puhastasid tee. Kiirabi vaatas autojuhid üle.