Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 29.-30. juuni

Põhja päästekeskus

Harjumaa

29. juunil kell 14.53 said päästjad väljakutse Jõelähtme valda, kus Vandjala külas põles hoonete vahetus läheduses 2000 ruutmeetri ulatuses turbapinnast. Tulekahju likvideeriti ning inimesed ega hooned kannatada ei saanud.

29. juunil kell 15.40 sai Häirekeskus teate, et Saku vallas on piksenool tabanud eramaja, süttis maja garaažipoolne osa ja tuli levis kiiresti teise korruse suunas. Tulekahju likvideeriti kell 19.00. Inimesed põlengus kannatada ei saanud.

Lõuna päästekeskus

Jõgevamaa

29. juunil murdus Põltsamaa linnas Aia tänaval puu üle sõidutee ning langes autodele. Üks auto sai tõsisemaid kahjustusi ja liiklus oli suletud. Päästjad eemaldasid puu autolt ja sõiduteelt.

Põlvamaa

29. juunil kell 19.54 teatati häirekeskusele tulekahjust Põlva vallas Rasina külas. Välgutabamusest oli põlema süttinud kuuri katus. Elanikud suutsid iseseisvalt kustutada suurema põlengu. Päästjate saabudes põles katusehari. Tulekahju kustutati kell 20.39.

Ida päästekeskus

Lääne-Virumaa

29. juunil kell 18.43 said päästjad väljakutse Rakvere linna Malmi tänavale, kus põles kuur ning tuld võttis kivimüüri taga olev saunahoone. Tulekahjus keegi kannatada ei saanud, tekkepõhjus on selgitamisel.

30. juunil kell 3.00 teatati tulekahjust Lääne-Viru maakonnas Viru-Nigula vallas Kunda linnas Pargi tänaval, kus ühes korteris põles voodi. Kiirabi viis haiglasse korteris viibinud ja põletushaavu saanud 50-aastase mehe. Põleng kustutati ja ruumid ventileeriti kella 03.33ks. Korteris puudus suitsuandur. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Lääne päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmusi ei olnud.