Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 21. august – 22. august

Põhja päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmuseid ei olnud.


Lõuna päästekeskus

Viljandimaa
21. augustil kell 19.53 said päästjad väljakutse Viljandi valda Kassi külla, kus oli juhtunud liiklusõnnetus. Auto oli sõitnud esiosaga kraavi ja vajunud küljele. Päästjad tõmbasid auto ratastele ning likvideerisid süttimisohu.

Võrumaa
22. augustil kell 1.54 teatati häirekeskusele tulekahjust Antsla vallas Rimmi külas. Päästjate saabudes põles sõiduauto lahtise leegiga. Esialgsetel andmetel auto aku laadimisest alguse saanud põleng kustutati kell 2.57.


Ida päästekeskus

Ida-Virumaa

Möödunud päevadel reageerisid päästjad mitmel korral toidukõrbemisele. Seekord oli tegemist õnnelike õnnetustega, keegi viga ei saanud ning suurt tulekahju neist ei tekkinud. Siiski tuletame meelde, et valmivat toitu ei tohi jätta järelevalveta, minnes ise magama või kodust ära. Pikemat valmimisaega nõudvate toitude valmistamisel on hea kasutada köögikella, mis köögis toimuvat meelde tuletab ning kontrollima suunab

Lääne päästekeskus

Pärnumaa

22. augustil kell 1.58 said päästjad väljakutse Põhja-Pärnumaa valda Langerma külla. Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel sõitnud veoautol oli lõhkenud rehv ning kütusepaagist oli maha jooksma hakanud diiselkütus. Päästjad sulgesid kütusepaagi lekke ning koristasid teelt umbes 150 liitrit diiselkütust.

Lääne-Eesti pommigrupp
21. augustil tehti kahjutuks Muhumaalt Liiva külast kaevetöödelt leitud käsigranaat.