Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 27. november – 28. november

Põhja päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmuseid ei olnud.Lõuna päästekeskus
Tartumaa
27. novembril kell 13.39 teatati, et Elvas Pargi tänaval on elamust kuulda suitsuanduri helisignaali. Päästjad sisenesid ruumidesse jõuga ja selgus, et suletud siibriga pliidi alla põles puitbrikett, millest imbus ruumidesse vingugaasi ja suitsu. Siiber avati ja ruumid tuulutati. Kohale kutsuti elamu omanik, kellele selgitati, et siibrit ei tohi liiga vara sulgeda ega kütmise ajal kodust lahkuda.


27. novembril kella 15.55 ajal andis vinguandur Tartus J. Kuperjanovi tänaval märku liiga vara suletud ahjusiibrist. Päästjad tuulutasid ruumid ja seadsid anduri uuesti töökorda. Koju saabunud mehele selgitati, et liiga vara ei tohi siibrit sulgeda, sest ruumidesse imbub mürgine ja eluohtlik vingugaas.Ida päästekeskus
Ida-Virumaa
27. novembril kell 13.15 teatati tulekahjust Ida-Viru maakonnas Jõhvi linnas Kruusa tänaval, kus põles kahekorruselise puidust elumaja esimene korrus lahtise leegiga. Hoonest iseseisvalt väljunud keskealine mees viidi kiirabiga haiglasse. Hoiti ära tule levik lähedal asuvale kõrvalhoonele ja teisele elumajale. Kustutustööd lõpetati kell 15.41. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.


Ida-Eesti pommigrupp
27. novembril tehti kahjutuks Narva-Jõesuu linnast Auvere külast leitud mürsk ja kaks käsigranaati.
Lääne päästekeskus
Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmuseid ei olnud.