Ööpäeva operatiivinfo

Sündmuste info 6.-7. november

Põhja päästekeskus

Tallinn

6. novembril kell 14:08 sai Häirekeskus teate tulekahjust Kesklinna linnaosas Virmalise tänaval. Päästjad tuvastasid saabudes ühes kortermaja korteris toidukõrbemise. Korteris oli ka üks inimene, kes anti üle kiirabile ning toimetati seejärel haiglasse kontrolli. Päästjad likvideerisid ohu ning tuulutasid ruumid.

6. novembril kell 20:13 sai Häirekeskus teate tulekahjust Lasnamäe linnaosas Paasiku tänaval. Päästjate saabudes põles kivist kortermaja rõdu lahtise leegiga. Põleng oli lokaalne ning korterisse sisse ei levinud. Tulekahju likvideeriti kell 20:32. Keegi õnnetuses viga ei saanud. Juhtunu täpsemad asjaolud ja põhjused selgitab välja edasine menetlus.

Ida ja Lõuna päästekeskus

Möödunud ööpäeval suuremaid operatiivsündmuseid ei olnud.

Lääne päästekeskus

Järvamaa

6. novembril kell 17.11 said päästjad väljakutse Järva valda Reinvere külla, kus põlema oli süttinud saun. Põleng sai alguse leiliruumist ning levis lae alla, päästjad kustutasid tulekahju kell 19.46. Inimesed õnnetuses kannata ei saanud.

6. novembril kell 20.45 teatati häirekeskusele Paide linnas Suur-Aia tänaval asuvast kortermajast, et trepikojas on kõrbemise lõhna. Päästjad tuvastasid kolmanda korruse korteris toidukõrbemise ning likvideerisid selle.