Päästeamet: Päästeamet võtab Tallinnas Gonsiori tänava remondi ajaks kasutusele Pronksi tänava väljasõidu värava

Alates 23.märtsist võtab Päästeameti kesklinna päästekomando Tallinnas Gonsiori tänava remondi ajaks kasutusele Pronksi tänava poolse väljasõidu värava. Esialgsetel andmetel jääb kasutusse Pronksi tänava poolne värv kuni 25.juunini.

„Pronksi tänava poolne värav ongi mõeldud alternatiivseks väljasõidu võimaluseks, näiteks teeremondi või Gonsiori tänaval toimunud liiklusõnnetuste korral, kui peaväravast välja sõita ei saa. Praegu lähebki see alternatiivne värav käiku tänava remondi tõttu,“ sõnab Päästeameti haldusosakonna juhataja Janar Kärner. Tekkinud muudatustest väravate avamise kiirus ja päästjate sündmuskohale jõudmise aeg ei muutu. „Oleme pidevas kontaktis tee ehitajatega ning üritame antud olukorras leida parimaid võimalikke lahendusi. Pronksi tänavale paigaldatakse ka liikluskorraldusvahendid, mis tuletavad meelde, et remondi tõttu väljuvad alarmsõidukid sellest väravast,“ lisab Kärner. Autojuhid ja jalakäijad peaksid kindlasti uuest liikluskorraldusest kinni pidama ja oluline on arvestada, et Päästeameti väravast võib välja sõita ka mitu autot järjest, kui tegemist on suuremale päästesündmusele reageerimisega.


Seoses tekkinud muudatustega palume inimestel olla selles piirkonnas liikluses tähelepanelikumad ning täname mõistva suhtumise eest!