Päästeameti veebide ja e-posti aadressid muutuvad sel aastal eestikeelseks

Selle aasta jooksul võtame senise ingliskeelse rescue.ee asemel järk-järgult kasutusele eestikeelse domeeninime paasteamet.ee. Sellega muutub esmalt avaliku välisveebi aadress ning sügisel e-posti aadressid. Pika ajalooga rescue.ee domeeninimi jääb alles, senised aadressid jäävad nii veebis kui e-posti kättesaamiseks paralleelselt toimima.

Esimeses etapis muutub juunis Päästeameti avaliku veebilehe aadress, mis senise www.rescue.ee asemel hakkab olema www.paasteamet.ee. Muudatus toimub samaaegselt uue avaliku veebilehe kasutuselevõtuga. Külastaja jõuab veebilehele ka tulevikus edukalt kohale aadresside www.päästeamet.ee ja www.rescue.ee kaudu. Meie e-teenuste värava Ohutusportaali aadress on praegu ja jääb ka edaspidi ohutusportaal.paasteamet.ee.

Sügisel teises etapis muutuvad nii üldised kui kõigi teenistujate e-posti aadressid. Teenistujate aadressid hakkavad olema kujul .... Ka e-postkastide puhul jääb vana domeeninimi paralleelselt kehtima, nii jõuavad senistele aadressidele saadetud kirjad kohale ka edaspidi. E-posti aadressid muutuvad praeguste plaanide järgi 1. novembriks ja ei vaja kasutajalt eraldi tegevusi.