Registreeri end Kõrghoone Kuningas 2024 võistlusele juba täna!

Kõrghoone Kuningas selgub sel aastal 21. mail ning kuningat kroonitakse sedapuhku juba 25. korda. Registreerimine on avatud kuni 17. maini. Pane end kirja siin.

Tava kohaselt toimub võistlus Original Sokos Hotel Virus, kus prestiižse tiitli nimel tuleb ligi 20-kilogrammise päästevarustusega liikuda 22. korrusele. Võistlused toimuvad nii individuaal- kui ka võistkondlikus arvestuses.

Registreerida saab 17. mai kella 15.00ni. Võistlusel saab osaleda ainult end eelnevalt kirja pannes.

Kõrghoone Kuninga tiitlit kuuendat korda püüdma minev Kohila päästekomando meeskonnavanem Sander Kaur sõnab oma ettevalmistuse kohta, et loorberitele pole ta puhkama jäänud: “Olen terve aasta järjepidevalt trenni, sealhulgas trepitrenni teinud. Kindlasti on eesmärk joosta aeg alla kahe minuti. Niisama kergelt oma tiitlit ära ei anna.”

Nagu Leverkusen Müncheni Bayernile, siis pikalt tipus olemine ei tähenda, et kuningaks ka jäädakse. Tule pane end trepijooksu tippude vastu proovile. Mis veel olulisem, pane iseennast proovile, sest kes iseennast proovile ei pane, ei saa kunagi teada, milleks ta tegelikult on võimeline!

Võistlusele registreerimine:

  • Registreerumine lõpeb 17. mail kell 15.
  • Muudatusi võistkonna isikkoosseisu kohta saab esitada kuni 20. mai kella 08.00ni e-posti aadressil ....
  • Digitaalsel registreerimisvormil täidavad võistkonna nime ainult võistkondlikus arvestuses osalevad võistlejad.
  • Võistluse stardijärjekord saadetakse registreerunud võistlejatele 20. mail.

Põhjalik võistlusjuhend on leitav siin.

Lisainfo: Mariann Mäeots, ...