Sisekaitseakadeemia rahvusvaheline konverents „30 aastat turvalist vabadust“

Sisekaitseakadeemia kutsub rahvusvahelisele konverentsile „30 aastat turvalist vabadust“ 1.-2. detsembril 2021 Tallinnas ja veebi vahendusel.

Sisekaitseakadeemia korraldab igal aastal rahvusvahelise konverentsi, kus käsitletakse erinevatest vaatenurkadest aktuaalseid turvalisusega seotud ja sisejulgeolekualaseid küsimusi. Konverents toob kokku huvilised ja eksperdid nii Eestist kui ka välisriikidest.

Eesti iseseisvuse taastamisest täitus 2021. aastal 30 aastat. Tänases Eestis tunnevad inimesed ennast turvaliselt. Aga kuidas meie turvatunne tekkinud on, mis on toimunud viimase 30 aasta jooksul Euroopa turvalisuses ja mis muutused maailma julgeolekupildis on Eesti turvalisust mõjutanud? Mis osa on turvalisuse arengus olnud Sisekaitseakadeemial? Mis roll on täna väikeriigil maailma julgeolekus? Mida toovad järgnevad aastad Euroopale ning Eestile ja kuidas jätkusuutlikult tagada meie sisejulgeolek ning turvatunne ka tulevikus?

Neil ja paljudel teistel teemadel arutlevad mitmed tuntud eksperdid nagu näiteks Arnold Sinisalu, Martin Herem, Jaanika Merilo, Bill Moschella, Rait Roosve.

Konverents toimub 1.-2. detsember  Sisekaitseakadeemia konverentsikeskuses Kase 61 Tallinn ja paralleelselt ka veebis.

Registreerumine, konverentsi ajakava ja täpsem info SIIN.

Johanna Tau

Sisekaitseakadeemia kommunikatsioonispetsialist