Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond tänab Tartu ja Tõrvandi päästjaid

Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefond edastas südamliku tänu topeltheategijatele Annelinna Päästekomandole ja MTÜ Tõrvandi Päästeseltsile. Heategevusliku kalendriga “Naispäästjad 2024” kogutud 6200 eurot on väga suur raha ja aitab kliinikumil vaprale rasket lihashaigust põdevale Kevinile osta elupäästvat ravimit.

Üks projekti eestvedajatest, Annlinna päästekomando meeskonnavanem Marek Kutsar:

"Mõned aastad tagasi kogusime oma meeskonnaga raha ja tegime jõulude ajal koduta loomade varjupaigale annetuse, millest sai tõhusat tuge Tartu kassikaitse, kuid meil tekkis mõte midagi veel suuremat teha. Mina ja Silver Lindlaan mõtlesime, et on olemas meespäästjate kalender, aga meie saaks teha naispäästjate kalendri. Tüdrukud kalendri jaoks saime ka väga kiiresti kokku. Tegime projekti teist korda juba ja meie arvates õnnestunult,“ rääkis Marek.

Marek Kutsari sõnul oli kõige suurem töö kalendrite saatmine tellijatele, sest enamus müüdi sotsiaalmeedia kontaktide kaudu. Kõige kaugem teadaolev kalender peaks olema nüüd Ameerika Ühendriikides, California osariigis, kuid ka mitmel pool mujal välismaal.

Vaata Kanal2 Reporteri südamlikku lugu - Heategevusliku kalendriga "Naispäästjad" kogutud 6200 eurot anti üle Lastefondile!