Ida Päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Marti Siim
juhataja

339 1921 / 5811 7763
marti.siim@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Tulekahjude menetlus

Vastuvõtt:
Kokkuleppel inspektoriga

Oleg Morozov
peainspektor

menetlus339 1917 / 5323 3449
oleg.morozov@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

peainspektor
menetlus
Julia Polikašova
juhtivinspektor
menetlus339 1917 / 58865028
julia.polikasova@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Ehituskontroll
Vastuvõtuaeg:
NB! Alates 17.06.2019 on Rakveres Kreutzwaldi 5a (III korrus) vastuvõtt teisipäeviti, 9:00-12:00.
Jõhvi, Rahu 38 kolmapäeviti, 09:00-12:00

Kristina Kazmin
nõunik
ehituskontroll339 1960 / 5687 7767
kristina.kazmin@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Alar Tetting
peainspektor
ehituskontroll322 2708 / 5300 4667
alar.tetting@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere
Gerli Pajula
peainspektor
ehituskontroll5918 0165
gerli.pajula@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Natalja Eppik
juhtivinspektor
ehituskontroll357 6105 / 5886 2375
natalja.eppik@rescue.ee
Vahtra 3, Narva

Ohutuskontroll

Vastuvõtuaeg:

Rakvere Kreutzwaldi 5a (III korrus)

E: 14.00-16.00
R: 14.00-16.00

Jõhvi Rahu 38 (IV korrus)
T: 09.00-11.00

Narva Vahtra 3 (I korrus)
N: 09.00-11.00

Maarika Kõiv
nõunik
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutusSuurõnnetusohuga ettevõtted (A ja B) ja ohtlikud ettevõtted, Virumaa339 1923 / 5302 4950
maarika.koiv@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Anne Tomson
juhtivinspektor
tuleohutuskontroll339 1932 / 5918 8358
anne.tomson@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Küllike Valkmann
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollToila vald ja Alutaguse vald. Kohtla-Järve Ahtme linnaosa v.a haridusasutused ja Ida-Viru Keskhaigla objektid339 1935/ 5885 9716
kyllike.valkmann@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Karin Viitmaa
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollJõhvi vald ja Lüganuse vald322 2713 / 5322 5290
karin.viitmaa@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Daisi Käger
peainspektor
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutus339 1924 / 524 7173
daisi.kager@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Raili Lanno
peainspektor
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutusHaljala vald ja Viru- Nigula vald ja Lääne-Virumaa suurõnnetusohuga ja ohtlikud ettevõtted ning tanklad322 2719 / 5302 2068
raili.lanno@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Taisto Toiger
vaneminspektor
tuleohutuskontrollRakvere linn, Rakvere vald ja Kadrina vald322 2722 / 5398 6812
taisto.toiger@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Helen Arukaev
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollTapa vald, Vinni vald ja Väike-Maarja vald322 2718 / 517 1391
helen.arukaev@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Irina Belik
peainspektor
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutusNarva-Jõesuu linn, Sillamäe linn, Sillamäe ja Narva tanklad + elektrijaamad (Eesti Energia)357 6104 / 5860 2188
irina.belik@rescue.ee
Vahtra 3, Narva

juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNarva linnas Kangelaste prospektist, Kreenholmi ja Joala tänavatest (kuni Kulgu sadama ristmikuni) lääne ilmakaarde jääv territoorium, Vaivara valdVahtra 3, Narva
Kirill Svjatinski
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNarva linnas Kangelaste prospektist, Kreenholmi ja Joala tänavatest (kuni Kulgu sadama ristmikuni) ida ilmakaarde jääv territoorium, Narva-Jõesuu357 6102 / 5860 3556
kirill.svjatinski@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Angelina Pällo
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollSillamäe357 6103 / 5787 6644
angelina.pallo@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Marie Peri
peainspektor
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutusIda-Virumaa suurõnnetusohuga ja ohtlikud ettevõtted ning tanklad339 1946 / 5331 7824
marie.peri@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi