Ida päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Marti Siim
juhataja

5811 7763
marti.siim@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Tulekahjude menetlus

Vastuvõtt:
Kokkuleppel inspektoriga

Oleg Morozov
peainspektor

menetlus5323 3449
oleg.morozov@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Tanel Sepajõe
peainspektor
menetlus322 2721 / 5723 4366
tanel.sepajoe@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere
Julia Polikašova
juhtivinspektor
menetlus5886 5028
julia.polikasova@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Ehituskontroll
Vastuvõtuaeg:
NB! Alates 17.06.2019 on Rakveres Kreutzwaldi 5a (III korrus) vastuvõtt teisipäeviti, 9:00-12:00.
Jõhvi, Rahu 38 kolmapäeviti, 09:00-12:00

Kristina Kazmin
nõunik
ehituskontroll5687 7767
kristina.kazmin@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Alar Tetting
peainspektor
ehituskontroll322 2708 / 5300 4667
alar.tetting@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere
Artjom Ivanov
peainspektor
ehituskontroll5912 7627
artjom.ivanov@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Natalja Eppik
juhtivinspektor
ehituskontroll322 2708 / 5886 2375
natalja.eppik@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere

Ohutuskontroll

Vastuvõtuaeg:

Rakvere Kreutzwaldi 5a (III korrus)

E: 14.00-16.00
R: 14.00-16.00

Jõhvi Rahu 38 (IV korrus)
T: 09.00-11.00

Narva Vahtra 3 (I korrus)
N: 09.00-11.00

Maarika Kõiv
nõunik
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusA-kategooria suurõnnetuse ohuga ettevõtted339 1923 / 5302 4950
maarika.koiv@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
(täitmata ametikoht)
peainspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusA-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ettevõtted, Kohtla-Järve linna haridusasutused

Rahu 38, Jõhvi
Daisi Käger
peainspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusA-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ja ohtlikud ettevõtted, Kohtla-Järve Ahtme, Oru ja Kukruse linnaosad (v.a haridusasutused ja IVKH), Ida-Virumaa tanklad (v.a Sillamäe ja Narva)5344 7346
daisi.kager@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Raili Lanno
peainspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusHaljala vald, Viru- Nigula vald, A-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ja ohtlikud ettevõtted ning tanklad322 2719 / 5302 2068
raili.lanno@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Irina Belik
peainspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusNarva-Jõesuu linn, Sillamäe ja Narva tanklad, A-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ja ohtlikud ettevõtted357 6104 / 5860 2188
irina.belik@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Küllike Valkmann
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollToila vald ja Ida-Viru Keskhaigla hooned Järve ja Ahtme linnaosas, Kohtla-Järve Ahtme linnaosa v.a haridusasutused5885 9716
kyllike.valkmann@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Karin Viitmaa
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollJõhvi vald, Lüganuse vald5322 5290
karin.viitmaa@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Anne Tomson
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollAlutaguse vald, Kohtla-Järve Sompa linnaosa5918 8358
anne.tomson@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Helen Arukaev
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollVäike-Maarja vald, Tapa vald, Vinni vald322 2718 / 517 1391
helen.arukaev@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Angelina Pällo
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollSillamäe linn357 6103 / 5787 6644
angelina.pallo@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Kirill Svjatinski
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNarva linn5860 3556
kirill.svjatinski@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Kairi Kuldmets
juhtivinspektor
tuleohutuskontroll523 7096
kairi.kuldmets@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Taisto Toiger
vaneminspektor
tuleohutuskontrollRakvere linn, Rakvere vald, Kadrina vald322 2722 / 5398 6812
taisto.toiger@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere