Ida Päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Marti Siim
juhataja

339 1921 / 5811 7763
marti.siim@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Menetlus

Vastuvõtt:
Kokkuleppel inspektoriga

Urmas Grüning
peainspektor

menetlus339 1917 / 518 2740
urmas.gryning@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Tanel Sepajõe
peainspektor
menetlus322 2721 / 525 7191
tanel.sepajoe@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Julia Polikašova
juhtivinspektor
menetlus3391917 / 58865028
julia.polikasova@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Ehituskontroll
Vastuvõtuaeg:
Rakvere, Kreutzwaldi 5a (III korrus) esmaspäeviti, 9:00-12:00
Jõhvi, Rahu 38 kolmapäeviti, 09:00-12:00
Kristina Kazmin
nõunik
ehituskontroll339 1960 / 5687 7767
kristina.kazmin@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Alar Tetting
peainspektor
ehituskontroll322 2708 / 5300 4667
alar.tetting@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere

Laura Arm
peainspektor

ehituskontroll339 1960 / 5343 8827
laura.arm@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Sabina Kornejeva
juhtivinspektor
ehituskontroll5557 3695
sabina.kornejeva@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Ohutuskontroll

Vastuvõtuaeg:

Rakvere Kreutzwaldi 5a (III korrus)

E: 14.00-16.00
R: 14.00-16.00

Jõhvi Rahu 38 (IV korrus)
T: 09.00-11.00

Narva Vahtra 3 (I korrus)
N: 09.00-11.00

Maarika Kõiv
nõunik
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutusSuurõnnetusohuga ettevõtted (A ja B) ja ohtlikud ettevõtted ja Virumaa339 1923 / 5302 4950
maarika.koiv@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Gerli Pajula
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollKohtla-Järve Järve, Oru, Sompa, Kukruse linnaosa. Ahtme linnaosa haridusasutused Ida-Viru Keskhaigla objektid.339 1932 / 5918 0165
gerli.pajula@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Küllike Valkmann
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollToila vald ja Alutaguse vald. Kohtla-Järve Ahtme linnaosa v.a haridusasutused ja Ida-Viru Keskhaigla objektid339 1935/ 5885 9716
kyllike.valkmann@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Karin Viitmaa
peainspektor
tuleohutuskontrollJõhvi vald ja Lüganuse vald339 1924 / 5322 5290
karin.viitmaa@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
Raili Lanno
peainspektor
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutusHaljala vald ja Viru- Nigula vald ja Lääne-Virumaa suurõnnetusohuga ja ohtlikud ettevõtted ning tanklad322 2719 / 5302 2068
raili.lanno@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Taisto Toiger
vaneminspektor
tuleohutuskontrollRakvere linn, Rakvere vald ja Kadrina vald322 2722 / 5398 6812
taisto.toiger@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Helen Arukaev
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollTapa vald, Vinni vald ja Väike-Maarja vald322 2718 / 517 1391
helen.arukaev@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
Irina Belik
peainspektor
tuleohutuskontroll, kemikaaliohutusSillamäe linn, Sillamäe ja Narva tanklad + elektrijaamad (Eesti Energia)357 6104 / 5860 2188
irina.belik@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Natalja Eppik
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNarva linnas Kangelaste prospektist, Kreenholmi ja Joala tänavatest (kuni Kulgu sadama ristmikuni) lääne ilmakaarde jääv territoorium, Vaivara vald357 6105 / 5886 2375
natalja.eppik@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Kirill Svjatinski
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNarva linnas Kangelaste prospektist, Kreenholmi ja Joala tänavatest (kuni Kulgu sadama ristmikuni) ida ilmakaarde jääv territoorium, Narva-Jõesuu357 6102 / 5860 3556
kirill.svjatinski@rescue.ee
Vahtra 3, Narva
Angelina Pällo
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNarva-Jõesuu linn, Sillamäe357 6103 / 5787 6644
angelina.pallo@rescue.ee
Vahtra 3, Narva