Ida päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid

Marti Siim

juhataja

kõrgharidus

ametijuhend

5811 7763
marti.siim@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Tulekahjude menetlus

Vastuvõtt:
Kokkuleppel inspektoriga

Oleg Morozov
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus5323 3449
oleg.morozov@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Tanel Sepajõe

peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus322 2721 / 5723 4366
tanel.sepajoe@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere

Ehituskontroll
Vastuvõtuaeg: Jõhvi, Rahu 38 kolmapäeviti, kell 09:00-12:00. Vastuvõtule broneerige aeg palun SIIT.
NB! Vastuvõtt Lääne-Virumaal toimub inspektoriga eelneval kokkuleppel.

Kristina Kazmin
nõunik

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll5687 7767
kristina.kazmin@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Alar Tetting
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll322 2708 / 5300 4667
alar.tetting@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere

Artjom Ivanov
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll5912 7627
artjom.ivanov@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Natalja Eppik
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll322 2708 / 5886 2375
natalja.eppik@rescue.ee
Fr. R. Kreutzwaldi 5a, Rakvere

Ohutuskontroll

Vastuvõtuaeg:

Rakvere Kreutzwaldi 5a (III korrus)

E: 14.00-16.00
R: 14.00-16.00

Jõhvi Rahu 38 (IV korrus)
T: 09.00-11.00

Narva Vahtra 3 (I korrus)
N: 09.00-11.00

Gerli Pajula
nõunik

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollAlutaguse vald
5336 6325
gerli.pajula@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi
(täitmata ametikoht)
peainspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusA-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ettevõtted, Kohtla-Järve linna haridusasutused

Rahu 38, Jõhvi

Daisi Käger
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusA-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ja ohtlikud ettevõtted, Kohtla-Järve Ahtme, Oru ja Kukruse linnaosad (v.a haridusasutused ja IVKH), Ida-Virumaa tanklad (v.a Sillamäe ja Narva)5344 7346
daisi.kager@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Raili Lanno
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusHaljala vald, Viru- Nigula vald, A-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ja ohtlikud ettevõtted ning tanklad322 2719 / 5302 2068
raili.lanno@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere

Irina Belik
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusNarva-Jõesuu linn, Sillamäe ja Narva tanklad, A-, B-kategooria suurõnnetuse ohuga ja ohtlikud ettevõtted357 6104 / 5860 2188
irina.belik@rescue.ee
Vahtra 3, Narva

Küllike Valkmann
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollToila vald ja Ida-Viru Keskhaigla hooned Järve ja Ahtme linnaosas, Kohtla-Järve Ahtme linnaosa v.a haridusasutused5885 9716
kyllike.valkmann@rescue.ee
Rahu 38, Jõhvi

Karin Viitmaa
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollJõhvi vald, Lüganuse vald5322 5290
karin.viitmaa@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere
(täitmata ametikoht)
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollAlutaguse vald, Kohtla-Järve Sompa linnaosa

Rahu 38, Jõhvi

Helen Arukaev
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollVäike-Maarja vald, Tapa vald, Vinni vald322 2718 / 517 1391
helen.arukaev@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere

Angelina Pällo
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollSillamäe linn357 6103 / 5787 6644
angelina.pallo@rescue.ee
Vahtra 3, Narva

Kirill Svjatinski
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollNarva linn - Kangelaste prospektist ja Kreenholmi tänavast ida ilmakaarde jääv osa linnast5860 3556
kirill.svjatinski@rescue.ee
Vahtra 3, Narva

Kairi Kuldmets
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollNarva linn - Kangelaste prospektist ja Kreenholmi tänavast lääne ilmakaarde jääv osa linnast523 7096
kairi.kuldmets@rescue.ee
Vahtra 3, Narva

Taisto Toiger
vaneminspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollRakvere linn, Rakvere vald, Kadrina vald322 2722 / 5398 6812
taisto.toiger@rescue.ee
Fr.R. Kreutzwaldi 5A, Rakvere