Koolitused ja infopäevad

Tulevad koolitused ja infopäevad

Avalikud info- ja ohutuspäevad, koolitused

Päästeamet korraldab avalikke info- ja ohutuspäevi, kus jagatakse ohutusalaseid nõuandeid, tutvustatakse päästetehnikat ja päästjate tööd ning aidatakse suurendada elanikkonna teadlikkust, et võimalikke ohuolukordi edukalt vältida või ületada. Siit leiate kalendri, kuhu on kogutud Päästeameti info- ja ohutuspäevade toimumisajad. Kalender täieneb jooksvalt.

06.12.2022 Suurõnnetuse ohuga ja ohtlike ettevõtete infopäev

07.12.2022 Korstnapühkijate ja pottseppade ümarlaua kohtumine Kuressaare päästekomandos 

Registreerumine SIIN (kuni 29.11.2022)


Korteriühistute kriisikoolitused

Uuringud näitavad, et kortermajade elanikud ei ole piisavalt valmistunud kriisiolukordadeks, olles samas kõige haavatavam inimeste grupp ulatuslike elektri-, kütte-, vee- ja sidekatkestuste korral. Lisaks on kortermaja elanikel tekkinud palju küsimusi Ukraina sõja taustal. Korteriühistutel on väga suur, aga seni piisavalt kasutamata potentsiaal kriisivalmiduse parandamisel, mistõttu korraldab Päästeamet koos kohalike omavalitsuste ja Eesti Korteriühistute Liiduga kriisiteemalise teabepäeva korteriühistute juhatustele ja haldusettevõtetele

Koolituste teemad:

  1. Kohaliku omavalitsuse ülevaade enda kriisivalmidusest ja -koostööst KÜdega.
  2. Päästeameti soovitused kortermajade elanike ja korteriühistute kriisikindluse ja hädaolukorraks valmisoleku parandamiseks.
  3. Eeskujulike korteriühistute edulood juba elluviidud projektides
     

Toimumisajad ja -kohad:

  • 6.12 18-20 Räpina Loomemaja
  • 12.12 18-20 Korteriühistu Vinni vald, Pajusti

 

Pürotehnika ohutu kasutamise veebikoolitus

Aastalõpp on käeulatuses! Selleks, et need käed viga ei saaks, räägime tasuta veebikoolitusel sellest, kuidas pürotehnikat ohutult kasutada. Küsimustele vastab Põhja-Eesti pommigrupi juhataja Raido Taalmann, küsimusi saavad esitada kõik osalejad. Koolitus toimub MS Teams'i keskkonnas, kuhu pääseb ligi ka veebilehitsejaga. Olete oodatud!