Lääne Päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Indrek Laanepõld
juhataja

444 7803 / 505 8554
indrek.laanepold@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu

Tulekahjude menetlus

Vastuvõtt:
Vastavalt eelnevalt kokkulepitud ajale
Pikk 20A, Pärnu
Menetlejate üldnumber 5346 3767 (vastab argipäeviti kella 9-16)

Raido Mets
peainspektor
menetlus444 7848 / 518 4319
raido.mets@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Geimo Eesmäe
juhtivinspektor
menetlus444 7847 / 5856 9951
geimo.eesmae@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu

Ehituskontroll

Vastuvõtt:
Pikk 20A, Pärnu
Vastuvõtule broneerige aeg palun  SIIT

Margo Kubjas
nõunik
ehituskontroll454 9762 / 5381 5235 margo.kubjas@rescue.ee
Transvaali 58, Kuressaare
Marko Raap
peainspektor
ehituskontroll384 8813 / 5326 7480
marko.raap@rescue.ee
Põllu 23, Paide
Anastasia Raud
juhtivinspektor
ehituskontroll444 7837 / 5304 6657
anastasia.raud@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Galina Kiivit
juhtivinspektor
ehituskontroll472 5105 / 506 8746
galina.kiivit@rescue.ee
Tööstuse 19, Haapsalu
Björn Rannamägi
juhtivinspektor
ehituskontroll444 7841 / 5919 2994
bjorn.rannamagi@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Ohutuskontroll
Vastuvõtt
Pikk 20A, Pärnu
Kokkuleppel inspektoritega
Jaak Jaanso
nõunik
tuleohutuskontroll / kemikaaliohutus444 7845 / 502 9972
jaak.jaanso@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Georg Kalde
peainspektor
tuleohutuskontrollPärnu linn444 7852 / 5561 5723
georg.kalde@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Tiiu Varik-Sau
peainspektor
kemikaaliohutus ja tuleohutuskontollTuleohutuskontroll (Rapla maakond), kemikaaliohutus (Rapla maakond, Järva maakond, Pärnu maakond)489 2005 / 5918 3308
tiiu.varik-sau@rescue.ee
Kevade 10, Sulupere, Rapla vald
Piret Sarapuu
peainspektor
kemikaaliohutus ja tuleohutuskontollLääne maakond472 5100 / 515 5327
piret.sarapuu@rescue.ee
Tööstuse 19, Haapsalu
Aveli Eeskivi
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPärnu linn, Tori vald, Saarde vald, Häädemeeste vald444 7820 / 5886 1806
aveli.eeskivi@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Natalie Jomm
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPärnu linn444 7812 / 5860 9720
natalie.jomm@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Henry Lai
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPärnu maakond, Hiiu maakond444 7828 / 5386 4756
henry.lai@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu

juhtivinspektor
kemikaaliohutus ja tuleohutuskontollSaare maakond444 7800

Tiiu Jürgenson
vaneminspektor
tuleohutuskontrollPärnu linn, Lääneranna vald, Põhja-Pärnumaa vald444 7849 / 5301 1485
tiiu.jyrgenson@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Lennart Okas
vaneminspektor
tuleohutuskontrollJärva maakond384 8814 / 511 7405
lennart.okas@rescue.ee
Põllu 23, Paide