Lääne Päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Indrek Laanepõld
juhataja

444 7803 / 505 8554
indrek.laanepold@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu

Menetlus

Vastuvõtt:
Vastavalt eelnevalt kokkulepitud ajale
Pikk 20A, Pärnu
Menetlejate üldnumber 5346 3767 (vastab argipäeviti kella 9-16)

Raido Mets
peainspektor
menetlus444 7848 / 518 4319
raido.mets@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Geimo Eesmäe
juhtivinspektor
menetlus444 7847 / 5856 9951
geimo.eesmae@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu

Ehituskontroll

Vastuvõtt:
Pikk 20A, Pärnu
Vastuvõtule broneerige aeg palunSIIT

Margo Kubjas
nõunik
ehituskontroll454 9762 / 5381 5235 margo.kubjas@rescue.ee
Transvaali 58, Kuressaare
Marko Raap
peainspektor
ehituskontroll384 8813 / 5326 7480
marko.raap@rescue.ee
Põllu 23, Paide
Anastasia Raud
juhtivinspektor
ehituskontroll444 7837 / 5304 6657
anastasia.raud@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Galina Kiivit
juhtivinspektor
ehituskontroll472 5105 / 506 8746
galina.kiivit@rescue.ee
Tööstuse 19, Haapsalu
Björn Rannamägi
juhtivinspektor
ehituskontroll444 7841 / 5919 2994
bjorn.rannamagi@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Ohutuskontroll
Vastuvõtt
Pikk 20A, Pärnu
Kokkuleppel inspektoritega
Jaak Jaanso
nõunik
tuleohutuskontroll / kemikaaliohutus444 7845 / 502 9972
jaak.jaanso@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Georg Kalde
peainspektor
tuleohutuskontrollPärnumaa444 7852 / 5561 5723
georg.kalde@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Tiiu Varik-Sau
peainspektor
kemikaaliohutus ja tuleohutuskontollTuleohutus (Raplamaa), kemikaaliohutus (Raplamaa, Järvamaa, Pärnumaa)489 2005 / 5918 3308
tiiu.varik-sau@rescue.ee
Kevade 10, Sulupere, Rapla vald
Aveli Eeskivi
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPärnumaa444 7820 / 5886 1806
aveli.eeskivi@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Edit Tammepõld
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPärnumaa444 7812 / 5332 1100
edit.tammepold@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Henry Lai
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPärnumaa, Hiiumaa444 7828 / 5386 4756
henry.lai@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Tiiu Jürgenson
vaneminspektor
tuleohutuskontrollPärnumaa444 7849 / 5301 1485
tiiu.jyrgenson@rescue.ee
Pikk 20A, Pärnu
Lennart Okas
vaneminspektor
tuleohutuskontrollJärvamaa384 8814 / 511 7405
lennart.okas@rescue.ee
Põllu 23, Paide