Lääne päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid

Indrek Laanepõld
juhataja

kõrgharidus

ametijuhend

444 7803 / 5301 6228
indrek.laanepold@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Tulekahjude menetlus

Vastuvõtt:
Vastavalt eelnevalt kokkulepitud ajale
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Raido Mets
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus444 7848 / 518 4319
raido.mets@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Maarit Sofia Eisenberg
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus444 7847 / 5199 5239
maaritsofia.eisenberg@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Ehituskontroll

Vastuvõtt:
Vastuvõtule broneerige aeg palun  SIIT

Margo Kubjas
nõunik

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollSaare maakond454 9762 / 5381 5235 margo.kubjas@rescue.ee
Transvaali 58, Kuressaare

Galina Kiivit
peainspektor

keskeriharidus

ametijuhend

ehituskontrollLääne maakond, Hiiu maakond472 5105 / 506 8746
galina.kiivit@rescue.ee
Tööstuse 19, Haapsalu

Jaanus Lehtsaar
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollRapla maakond489 2005 / 5191 8906
jaanus.lehtsaar@rescue.ee
Kevade 10, Sulupere, Rapla vald

Anastasia Raud
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollPärnu maakond444 7837 / 5304 6657
anastasia.raud@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Björn Rannamägi
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollJärva maakond, Pärnu maakond444 7841 / 5919 2994
bjorn.rannamagi@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu
Ohutuskontroll
Vastuvõtt
Kokkuleppel inspektoritega

Jaak Jaanso
nõunik

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutus444 7845 / 502 9972
jaak.jaanso@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Piret Laanesoo
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

kemikaaliohutus ja tuleohutuskontollLääne maakond, Saare maakond472 5100 / 515 5327
piret.laanesoo@rescue.ee
Tööstuse 19, Haapsalu

Aveli Eeskivi
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollPärnu linn, Tori vald, Saarde vald, Häädemeeste vald444 7820 / 5886 1806
aveli.eeskivi@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Henry Lai
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollPärnu maakond, Hiiu maakond444 7828 / 5386 4756
henry.lai@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Merilin Allikvee
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollPärnu linn444 7812 / 5860 9720
merilin.allikvee@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Maria Vahter
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontollSaare maakond454 9764 / 523 8472
maria.vahter@rescue.ee
Transvaali 58, Kuressaare

Triinu Tuttenpal
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollRapla maakond489 2013 / 506 7275
triinu.tuttenpal@rescue.ee
Kevade 10, Sulupere, Rapla

Tiiu Jürgenson
vaneminspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollPärnu linn, Lääneranna vald, Põhja-Pärnumaa vald444 7849 / 5301 1485
tiiu.jyrgenson@rescue.ee
A. H. Tammsaare pst 61, Pärnu

Lennart Okas
vaneminspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollJärva maakond384 8814 / 511 7405
lennart.okas@rescue.ee
Põllu 23, Paide