Lõuna Päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Viljar Schmidt
juhataja

7337303 / 526 2091
viljar.schmidt@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Menetlus

Vastuvõtt:
Jaama 207, Tartu, kabinet 234
T: 09.00-11.00
N: 14.00-16.00

Kaido Voor
peainspektor

menetlus733 7321 / 5622 0708
kaido.voor@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Roman Abubikirov
peainspektor
menetlus558 4112
roman.abubikirov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Illar Toots
juhtivinspektor
menetlus733 7366
illar.toots@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Ehituskontroll

Vastuvõtt
Jaama 207, Tartu, kabinet 234

E: 09.00-11.30
K: 14.00-16.30
R: 09.00-11.30
Vastuvõtule broneerige aeg palunSIIT

Margo Lempu
nõunik
ehituskontroll733 7313 / 516 2139
margo.lempu@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Pjotr Vorobjov
peainspektor
ehituskontroll733 7318 / 507 7599
pjotr.vorobjov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Maarja-Liis Laprik
juhtivinspektor
ehituskontrollTartu, Põlva ja Võru733 7317 / 5199 5262
maarja-liis.laprik@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Mati Umbleja
juhtivinspektor
ehituskontrollViljandi, Valga435 4513 / 505 3609
mati.umbleja@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi
Peeter Kaitsa
juhtivinspektor
ehituskontrollTartu, Jõgeva733 7317 / 510 2780
peeter.kaitsa@rescue.ee
Jaama 207, Tartu; Aia 36 Jõgeva

Tuleohutuskontroll

Vastuvõtt
Jaama 207, Tartu
Kokkuleppel inspektoritega

Almar Nuuma
nõunik
tuleohutuskontrollAntsla vald733 7314 / 515 3203
almar.nuuma@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Gennadi Apevalov
peainspektor

tuleohutuskontroll733 7336 / 517 6504
gennadi.apevalov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Marek Kärsin
peainspektor

tuleohutuskontrollTartu linn (Südalinn, Supilinn, Tähtvere, Kesklinn)733 7329 / 514 5768
marek.karsin@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Madis Pintson
peainspektor

tuleohutuskontrollPõlva vald (ilma linnata), Võru vald, Võru linn799 8602 / 505 8291
madis.pintson@rescue.ee
Lao 17, Põlva

Tom Aas
peainspektor

kemikaaliohutus / tuleohutuskontrollLuunja vald, Nõo vald. Ohtlike ettevõtete järelevalve (kemikaaliohutus)733 7345/ 5917 9384 tom.aas@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Alari Pagi
juhtivinspektor

tuleohutuskontrollTartu linn (Variku, Ropka, Ropka tööstus, Karlova, Kesklinn), Kastre vald, Peipsiääre vald733 7337 / 5344 1547
alari.pagi@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Aksana Bedaš
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollTartu linn (Jaamamõisa, Annelinna, Ihaste, Raadi-Kruusamäe, Ülejõe),Tartu vald, Kambja vald

733 7338 / 5309 2586 aksana.bedas@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Pille Pluumo
juhtivinspektor

tuleohutuskontrollSetomaa vald, Põlva linn, Kanepi vald, Räpina vald, Rõuge vald799 8604 / 507 4079
pille.pluumo@rescue.ee
Lao 17, Põlva

Arvo Jõgiste
juhtivinspektor

tuleohutuskontrollJõgeva vald, Põltsamaa vald, Mustvee vald776 8318 / 5341 5526 arvo.jogiste@rescue.ee
Aia 36, Jõgeva

Ats Tarto
juhtivinspektor

tuleohutuskontrollViljandi linn (Pärnu mnt, Vaksali ja Tallinna tänavast vasakpoolne ala); Viljandi vald (v.a endine Tarvastu vald)435 4518 / 5394 0044 ats.tarto@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi

Sigrit Murdla
juhtivinspektor

tuleohutuskontrollViljandi linn (Pärnu mnt, Vaksali ja Tallinna tänavast parempoolne ala); Põhja-Sakala vald435 4517 / 512 6791 sigrit.murdla@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi

Kadi Roots
juhtivinspektor

tuleohutuskontrollValga vald, Otepää vald766 9716 / 512 0404 kadi.roots@rescue.ee
Karja 16, Valga
Ants Prüüs
vaneminspektor
tuleohutuskontrollTartu linn (Vaksali, Tammelinn, Maarjamõisa, Ränilinn, Veeriku), Elva vald733 7331 / 507 7590
ants.pryys@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Külli Uibo
vaneminspektor

tuleohutuskontrollMulgi vald, Tõrva vald, Viljandi vald (endine Tarvastu vald)763 2155 / 522 9577 kylli.uibo@rescue.ee
Metsa 1A, Tõrva