Lõuna Päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Viljar Schmidt
juhataja

7337303 / 526 2091
viljar.schmidt@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Tulekahjude menetlus

Vastuvõtt:
Jaama 207, Tartu, kabinet 234
T: 09.00-11.00
N: 14.00-16.00

Kaido Voor
peainspektor
menetlus733 7321 / 5622 0708
kaido.voor@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Roman Abubikirov
peainspektor
menetlus558 4112
roman.abubikirov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Illar Toots
juhtivinspektor
menetlus733 7366
illar.toots@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Ehituskontroll

Vastuvõtt
Jaama 207, Tartu, kabinet 234

E: 09.00-11.30
K: 14.00-16.30
R: 09.00-11.30
Vastuvõtule broneerige aeg palun SIIT

Margo Lempu
nõunik
ehituskontroll733 7313 / 516 2139
margo.lempu@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Pjotr Vorobjov
peainspektor
ehituskontroll733 7318 / 507 7599
pjotr.vorobjov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Maarja-Liis Laprik
juhtivinspektor
ehituskontrollAjutiselt eemal
Mati Umbleja
juhtivinspektor
ehituskontroll435 4513 / 505 3609
mati.umbleja@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi
Erki Remmelkoor
juhtivinspektor
ehituskontroll
53456248 / 7337360
erki.remmelkoor@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Peeter Kaitsa
juhtivinspektor
ehituskontroll733 7317 / 510 2780
peeter.kaitsa@rescue.ee
Jaama 207, Tartu; Aia 36 Jõgeva

Tuleohutuskontroll

Vastuvõtt
Jaama 207, Tartu
Kokkuleppel inspektoritega

Almar Nuuma
nõunik
tuleohutuskontroll733 7314 / 515 3203
almar.nuuma@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Gennadi Apevalov
peainspektor
tuleohutuskontroll733 7336 / 517 6504
gennadi.apevalov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Marek Kärsin
peainspektor
tuleohutuskontroll
Tartu linn (Südalinn, Supilinn, Tähtvere, Kesklinn)
Koordineerib teenust: Tartu linn (Variku, Ropka, Ropka tööstus, Karlova, Kesklinn), Kastre vald, Peipsiääre vald
733 7329 / 514 5768
marek.karsin@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Madis Pintson
peainspektor
tuleohutuskontrollPõlva vald (ilma linnata)799 8602 / 505 8291
madis.pintson@rescue.ee
Lao 17, Põlva
Tom Aas
peainspektor
kemikaaliohutus / tuleohutuskontrollLuunja vald, Nõo vald. Ohtlike ettevõtete järelevalve (kemikaaliohutus)733 7345/ 5917 9384 tom.aas@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

juhtivinspektor
tuleohutuskontroll

Jaama 207, Tartu
Aksana Bedaš
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollTartu linn (Jaamamõisa, Annelinn, Ihaste, Raadi-Kruusamäe, Ülejõe), Tartu vald
733 7338 / 5309 2586 aksana.bedas@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Krista Kruus
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollTartu linn (Kesklinn südalinnata); Kambja vald
733 7359 / 5393 7503 krista.kruus@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Pille Pluumo
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollSetomaa vald, Põlva linn, Kanepi vald, Räpina vald799 8604 / 507 4079
pille.pluumo@rescue.ee
Lao 17, Põlva
Alari Pagi
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollJõgeva vald, Põltsamaa vald, Mustvee vald776 8318 / 5344 1547 alari.pagi@rescue.ee
Aia 36, Jõgeva
Ats Tarto
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollViljandi linn (Pärnu mnt, Vaksali ja Tallinna tänavast vasakpoolne ala); Viljandi vald435 4518 / 5394 0044 ats.tarto@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi
Sigrit Murdla
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollViljandi linn (Pärnu mnt, Vaksali ja Tallinna tänavast parempoolne ala); Põhja-Sakala vald, Mulgi vald435 4517 / 512 6791 sigrit.murdla@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi
Merli Tobreluts
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollVõru linn, Antsla vald, Rõuge vald

786 1894 / 522 3609 merli.tobreluts@rescue.ee
Räpina mnt 20A, Võru

Kadi Roots
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollOtepää vald, Valga linn766 9716 / 512 0404 kadi.roots@rescue.ee
Karja tn 16, Valga
Ants Prüüs
vaneminspektor
tuleohutuskontrollTartu linn (Vaksali, Tammelinn, Maarjamõisa, Ränilinn, Veeriku), Elva vald733 7331 / 507 7590
ants.pryys@rescue.ee
Jaama 207, Tartu
Külli Uibo
vaneminspektor
tuleohutuskontrollTõrva vald, Valga vald (v.a Valga linn)763 2155 / 522 9577 kylli.uibo@rescue.ee
Metsa 1A, Tõrva