Lõuna päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid

Viljar Schmidt
juhataja

kõrgharidus

ametijuhend

7337303 / 526 2091
viljar.schmidt@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Tulekahjude menetlus

Vastuvõtt:
Jaama 207, Tartu, kabinet 234
T: 09.00-11.00
N: 14.00-16.00

Kaido Voor
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus733 7321 / 5622 0708
kaido.voor@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Roman Abubikirov
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus558 4112
roman.abubikirov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Illar Toots
juhtivinspektor

keskeriharidus

ametijuhend

menetlus733 7366
illar.toots@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Ehituskontroll

Vastuvõtt
Jaama 207, Tartu, kabinet 234

E: 09.00-11.30
K: 14.00-16.30
R: 09.00-11.30
Vastuvõtule broneerige aeg palun SIIT

Margo Lempu
nõunik

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll733 7313 / 516 2139
margo.lempu@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Pjotr Vorobjov
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll733 7318 / 507 7599
pjotr.vorobjov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Mati Umbleja
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll435 4513 / 505 3609
mati.umbleja@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi

Maarja-Liis Laprik
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll
733 7360 / 5333 9404
maarja-liis.laprik@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Tuleohutuskontroll

Vastuvõtt
Jaama 207, Tartu
Kokkuleppel inspektoritega

Almar Nuuma
nõunik

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll733 7314 / 515 3203
almar.nuuma@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Gennadi Apevalov
peainspektor

keskeriharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll733 7336 / 517 6504
gennadi.apevalov@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Marek Kärsin
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollTartu linn (Supilinn, Tähtvere linnaosa, Tähtvere maaosa) Kastre vald, Peipsiääre vald733 7329 / 514 5768
marek.karsin@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Madis Pintson
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollPõlva vald (ilma Põlva linnata), Võru vald799 8602 / 505 8291
madis.pintson@rescue.ee
Lao 17, Põlva

Tom Aas
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

kemikaaliohutus ja tuleohutuskontrollLuunja vald, Nõo vald. Suurõnnetuse ohuga ja ohtlike ettevõtete järelevalve733 7345/ 5917 9384 tom.aas@rescue.ee
Jaama 207, Tartu


Keit Tõldsepp

juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollTartu linn (Vaksali, Tammelinn, Maarjamõisa, Ränilinn, Veeriku, Karlova, Variku), Elva vald
733 7317 / 5380 9938
keit.toldsepp@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Aksana Bedaš
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollTartu linn (Ihaste, Annelinn, Ülejõe, Jaamamõisa, Raadi-Kruusamäe, Ropka, Ropka tööstuspiirkond), Tartu vald
733 7338 / 5309 2586 aksana.bedas@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Krista Kruus
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollTartu linn (Kesklinn), Kambja vald
733 7359 / 5393 7503 krista.kruus@rescue.ee
Jaama 207, Tartu

Pille Pluumo
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollSetomaa vald, Põlva valla Põlva linn, Kanepi vald, Räpina vald, Otepää vald799 8604 / 507 4079
pille.pluumo@rescue.ee
Lao 17, Põlva

Alari Pagi
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollJõgeva vald, Põltsamaa vald, Mustvee vald776 8318 / 5344 1547 alari.pagi@rescue.ee
Aia 36, Jõgeva

Ats Tarto
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollViljandi linn (Pärnu mnt, Vaksali ja Tallinna tänavast vasakpoolne ala); Viljandi vald435 4518 / 5394 0044 ats.tarto@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi

Sigrit Murdla
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollViljandi linn (Pärnu mnt, Vaksali ja Tallinna tänavast parempoolne ala); Põhja-Sakala vald, Mulgi vald435 4517 / 512 6791 sigrit.murdla@rescue.ee
Riia mnt 6, Viljandi

Merli Tobreluts
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollVõru linn, Antsla vald, Rõuge vald
786 1894 / 522 3609 merli.tobreluts@rescue.ee
Räpina mnt 20A, Võru

Kadi Roots
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll766 9716 / 512 0404 kadi.roots@rescue.ee
Karja 16, Valga

Külli Uibo
vaneminspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollTõrva vald, Valga vald763 2155 / 522 9577 kylli.uibo@rescue.ee
Metsa 1A, Tõrva