Põhja päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Maret Rannala
juhataja
Tulekahjude menetlus

Aivar Kukk 
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus517 9371
aivar.kukk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Armand Jürgenson
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus586 67612
armand.jyrgenson@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Liis Sindeva
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus5304 3968
liis.sindeva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Kristina-Veronika Filimontseva
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

menetlus539 91724
kristina-veronika.filimontseva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Ehituskontroll                              

Vastuvõtule broneerige aeg palun SIIT

*Erakorralistel asjaoludel võib tulla vastuvõtuaegades muudatusi

Vastuvõtuaeg:

Aleksandr Skoromnõh
nõunik 

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollPõhja- Tallinn523 7685
aleksandr.skoromnoh@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Üle nädala teisipäeval*

Vassil Hartšuk
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollKesklinn501 2271
vassil.hartsuk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Üle nädala neljapäeval*

Dmitri Peterson
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll

Lasnamäe, Maardu, Jõelähtme532 67006
dmitri.peterson@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Garri Mölder
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollMustamäe, Rae532 35994
garri.molder@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Viktoria Tilk
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollPirita, Viimsi530 68065
viktoria.tilk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Arvo Kuuse
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontroll

Haabersti, Lääne- Harju, Keila

536 66387
arvo.kuuse@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Allvar Väli 
juhtivinspektor 

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollKuusalu, Harku, Kristiine 534 57806
allvar.vali@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Kert Keller
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollNõmme, Saku, Kiili519 09632
kert.keller@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Martin Õunapuu
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

ehituskontrollKose, Anija, Saue, Loksa, Raasiku533 25972
martin.ounapuu@rescue.ee
Erika 3, Tallinn 
Tuleohutuskontroll

Ants Aguraiuja
nõunik

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll508 8981
ants.aguraiuja@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Anneli Antsman
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollHaabersti, Mustamäe586 67703
anneli.antsman@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Anu Vaikjärv
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollKesklinn533 02998
anu.vaikjarv@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Urmas Grüning
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusMaardu518 2740
urmas.gryning@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Aleksandra Mäesepp
peainspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollKesklinn519 44248
aleksandra.maesepp@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Eve Look
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollJõelähtme, Raasiku, Viimsi, Pirita569 87045
eve.look@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Juri Marinets
juhtivinspektor

keskeriharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollLasnamäe, Kuusalu, Loksa526 0518
juri.marinets@rescue.ee
Erika 3, Tallinn 

Jana Aguraiuja 
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollLääne-Harju, Harku, Keila linn533 45826
jana.aguraiuja@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Stanislav Tõnissaar
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollPõhja-Tallinn532 36619, stanislav.tonissaar@rescue.ee, Erika 3, Tallinn

Kirill Nimtšuk
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusKesklinn519 32946
kirill.nimtsuk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Marian Tähe
juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollNõmme, Saku530 36954
marian.tahe@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Tatjana Filipjeva

juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollLasnamäe, Anija
535 35874
tatjana.filipjeva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Anna Renzina

juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollKristiine, Kose
536 07604
anna.renzina@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Inge Kurisoo

juhtivinspektor

kõrgharidus

ametijuhend

tuleohutuskontrollRae, Kiili, Saue
538 66284
inge.kurisoo@rescue.ee
Erika 3, Tallinn