Põhja päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Maret Rannala
juhataja
Tulekahjude menetlus
Aivar Kukk 
peainspektor
menetlus517 9371
aivar.kukk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Armand Jürgenson
peainspektor
menetlus586 67612
armand.jyrgenson@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Liis Sindeva
juhtivinspektor
menetlus5304 3968
liis.sindeva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Kristina-Veronika Filimontseva
juhtivinspektor
menetlus539 91724
kristina-veronika.filimontseva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Ehituskontroll                              

Vastuvõtule broneerige aeg palun SIIT

*Erakorralistel asjaoludel võib tulla vastuvõtuaegades muudatusi

Vastuvõtuaeg:

Aleksandr Skoromnõh
nõunik 
ehituskontrollPõhja- Tallinn, Saku, Nõmme523 7685
aleksandr.skoromnoh@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga esmaspäev*
Vassil Hartšuk
peainspektor
ehituskontrollKesklinn501 2271
vassil.hartsuk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga neljapäev*
Dmitri Peterson
juhtivinspektor

ehituskontroll

Lasnamäe, Raasiku, Maardu, Jõelähtme532 67006
dmitri.peterson@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu esimene ja kolmas teisipäev*
Garri Mölder
juhtivinspektor
ehituskontrollMustamäe, Rae532 35994
garri.molder@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu teine ja neljas teisipäev*
Viktoria Tilk
juhtivinspektor
ehituskontrollPirita, Kuusalu, Loksa, Viimsi530 68065
viktoria.tilk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu esimene kolmapäev*
Arvo Kuuse
juhtivinspektor
ehituskontroll

Haabersti, Lääne- Harju, Keila, Kesklinn 

536 66387
arvo.kuuse@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu teine kolmapäev*
Allvar Väli 
juhtivinspektor 
ehituskontrollSaue, Harku, Kristiine 534 57806
allvar.vali@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu kolmas kolmapäev*
Kert Keller
juhtivinspektor
ehituskontrollKuusalu, Anija, Kose, Kehra, Loksa, Kiili519 09632
kert.keller@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Martin Õunapuu
juhtivinspektor
ehituskontroll533 25972
martin.ounapuu@rescue.ee
Erika 3, Tallinn 
Tuleohutuskontroll
Ants Aguraiuja
nõunik
tuleohutuskontroll508 8981
ants.aguraiuja@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Anneli Antsman
peainspektor
tuleohutuskontrollHaabersti, Mustamäe586 67703
anneli.antsman@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Anu Vaikjärv
peainspektor
tuleohutuskontrollKesklinn533 02998
anu.vaikjarv@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Urmas Grüning
peainspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusMaardu518 2740
urmas.gryning@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Malle Mitt
peainspektor
tuleohutuskontrollKesklinn519 42576
malle.mitt@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Eve Look
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollJõelähtme, Raasiku, Viimsi, Pirita569 87045
eve.look@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Juri Marinets
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollLasnamäe, Kuusalu, Loksa526 0518
juri.marinets@rescue.ee
Erika 3, Tallinn 
Jana Aguraiuja 
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollLääne-Harju, Harku, Keila linn533 45826
jana.aguraiuja@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Stanislav Tõnissaar
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPõhja-Tallinn532 36619, stanislav.tonissaar@rescue.ee, Erika 3, Tallinn
Kirill Nimtšuk
juhtivinspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusKesklinn519 32946
kirill.nimtsuk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Marian Tähe
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNõmme, Saku530 36954
marian.tahe@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Tatjana Filipjeva
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollLasnamäe, Anija
535 35874
tatjana.filipjeva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Anna Renzina
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollKristiine, Kose
536 07604
anna.renzina@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Inge Kurisoo
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollRae, Kiili, Saue
538 66284
inge.kurisoo@rescue.ee
Erika 3, Tallinn