Põhja päästekeskuse inspektorid

Kontaktid

Ohutusjärelevalve bürooValdkondPiirkondKontaktid
Maret Rannala
juhataja
Tulekahjude menetlus
Aivar Kukk 
peainspektor
menetlus517 9371
aivar.kukk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Armand Jürgenson
peainspektor
menetlus586 67612
armand.jyrgenson@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Liis Sindeva
juhtivinspektor
menetlus5304 3968
liis.sindeva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Kristina Keler
juhtivinspektor
menetlus539 91724
kristina.keler@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Ehituskontroll                              

Vastuvõtule broneerige aeg palun SIIT

*Erakorralistel asjaoludel võib tulla vastuvõtuaegades muudatusi

Vastuvõtu aeg:

Aleksandr Skoromnõh
nõunik 
ehituskontrollPõhja- Tallinn 523 7685
aleksandr.skoromnoh@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga esmaspäev*
Vassil Hartšuk
peainspektor
ehituskontrollKesklinn501 2271
vassil.hartsuk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga neljapäev*
Dmitri Peterson
juhtivinspektor
ehituskontrollLasnamäe, Raasiku, Maardu, Jõelähtme5326 7006
dmitri.peterson@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu esimene ja kolmas teisipäev*
Garri Mölder
juhtivinspektor
ehituskontrollMustamäe,Rae, Nõmme5323 5994
garri.molder@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu teine ja neljas teisipäev*
Viktoria Tilk
juhtivinspektor
ehituskontrollPirita, Kuusalu, Loksa, Viimsi5306 8065
viktoria.tilk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu esimene kolmapäev*

Arvo Kuuse
juhtivinspektor

ehituskontroll

Haabersti, Lääne- Harju, Keila, Kesklinn 

5366 6387
arvo.kuuse@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu teine kolmapäev*

Allvar Väli 
juhtivinspektor 

ehituskontrollSaue, Harku, Kristiine 5345 7806
allvar.vali@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu kolmas kolmapäev*

Liidia Vassiljeva 
juhtivinspektor

ehituskontroll

Nõmme, Saku, Kiili, Kose, Anija 

5385 0236
liidia.vassiljeva@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Iga kuu neljas kolmapäev*

Kert Keller

juhtivinspektor

ehituskontroll51909 632
kert.keller@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Tuleohutuskontroll
Ants Aguraiuja
nõunik
tuleohutuskontroll508 8981
ants.aguraiuja@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Anneli Antsman
peainspektor
tuleohutuskontrollHaabersti, Mustamäe58667703
anneli.antsman@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Anu Vaikjärv
peainspektor
tuleohutuskontrollKesklinn533 02998
anu.vaikjarv@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Urmas Grüning
peainspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusMaardu518 2740
urmas.gryning@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Malle Mitt
peainspektor
tuleohutuskontrollKesklinn519 42576
malle.mitt@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Eve Look
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollJõelähtme, Raasiku, Viimsi569 87045
eve.look@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Juri Marinets
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollLasnamäe, Rae526 0518
juri.marinets@rescue.ee
Erika 3, Tallinn 
Jelena Sibul 
juhtivinspektor
tuleohutuskontroll  Lasnamäe

519 67744
jelena.sibul@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Margo Merisaar
juhtivinspektor
tuleohutuskontroll586 66188
margo.merisaar@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Jana Aguraiuja 
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollKose, Lääne-Harju, Harku, Keila linn533 45826
jana.aguraiuja@rescue.ee
Erika 3, Tallinn

Martin Õunapuu
juhtivinspektor

tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusPirita, Anija, Kuusalu, Loksa5332 5972
martin.ounapuu@rescue.ee
Erika 3, Tallinn 
Stanislav Tõnissaar
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollPõhja-Tallinn53236619, stanislav.tonissaar@rescue.ee, Erika 3, Tallinn
Kirill Nimtšuk
juhtivinspektor
tuleohutuskontroll ja kemikaaliohutusKristiine, Saku, Kiili51932946
kirill.nimtsuk@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
Marian Tähe
juhtivinspektor
tuleohutuskontrollNõmme, Saue530 36954
marian.tahe@rescue.ee
Erika 3, Tallinn
juhtivinspektor (hetkel täitmata)tuleohutuskontroll