Küttesüsteemide portaali KKK

Teavituste tellimine

 Kas korstnapühkija saab ise kliendile sõnumi saata, et küttekolde pühkimise aeg on käes?

Otse küttesüsteemide portaalist ei ole korstnapühkijal võimalik varasemalt tööde tellijatele teavitusi saata. Küll aga saab korstnapühkija töö tellijatele teada anda, et ta ise saab hooldusaegade kohta teavitusi tellida.

 Kuidas liigub teavitus edasi uuele omanikule kui portaalis on küttesüsteemiga seotud veel vana omanik?
Automaatselt teavitused edasi ei liigu. Varasem omanik saab ise teavitused tühistada, uus omanik saab ise portaalist teavitused juurde tellida.

► Kas on võimalik sisestada rohkem kui üks e-posti aadress?
Ei, hetkel seda võimalust ei ole.

► Kas huvitatud isiku e-posti aadressi lisamine on kohustuslik?
E-posti aadressi lisamine ei ole kohustuslik. Kui e-posti aadressi ei sisestata, ei saadeta töö tellinud isiku e-postile infot portaali lisatud akti kohta. Kui tellijal ei ole e-posti aadressi, on võimalik portaalist akt välja printida ja paberil üle anda.

Mida teha kui inimesel ei ole e-posti aadressi?
E-posti aadressi lisamine ei ole kohustuslik. Juhul kui töö tellijal endal e-posti aadressi ei ole võib kontaktisikuna kasutada ka pereliikme või kellegi teise lähedase isiku e-posti aadressi ja tema huvitatud isikuna lisada.
E-posti aadressi lisamine on kasulik sest, siis saadetakse aadressile teavitus akti sisestamise kohta. Kui ka kontaktisiku e-posti aadressi anda ei ole, tuleb akt välja printida ja paberil üle anda.

Vaata ka videot, kuidas teavitusi tellida.